APPLICATION PLATFORM ENGINEER

HPP
Randstad.cz Praha 80 000 Kč / měsíc
Termín pro odpověď do 30.11.2020
Baví Vás analyzovat požadavky za svěřené aplikace a infrastrukturu? Nenudíte se při řešení provozních událostí na úrovni L2 / problémů na svěřených aplikacích a infrastruktuře? Pak hledáme právě Vás!!! Pro našeho klienta hledáme kolegu / kolegyni do týmu, který bude zodpovědný za návrh, deployment aplikačních platforem pro běh IT/BUS aplikací a systémů a bude spolupracovat na interním vývoji a projektech s business analytiky, IT architekty a dalšími IT a business uživateli.

co budete dělat?

  • návrhovat a implementovat řešení aplikačních platforem, automatizace a předávání do provozu.
  • monitorovat a optimalizovat výkonnost svěřených systémů a aplikací
  • spolupracovat s business analytiky, IT architekty a dalšími IT a business uživateli aplikací na interním vývoji a projektech a při nasazování nových verzí do produkčního prostředí
  • aktualizovat dokumentaci a provozní deník
  • diagnostikovat, analyzovat a řešit incidenty a požadavky od L1 podpory
  • tvořit a aktualizovat dokumentaci, metodiky a postupy pro návrh a provoz svěřených systémů a databází

Jaké jsou u nás benefity?

  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • cafeteria systém
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění zaměstnance
  • příspěvek na vzdělávání, jazykové kurzy

Proč si vybrat tuto nabídku?

- zajímavou a motivující práci - podporu profesního růstu a možnost seberealizace - stabilní zázemí mezinárodní finanční skupiny - nadstandardní zaměstnanecké výhody

Hledáme

Linux/unix
skriptování
Apache Tomcat
JBoss Fuse
IBM WAS
automatizace infrastruktury
HTML
XML
JSP
in-memory technologie
ITIL
Česky - plynule
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Medior
Praxe: 2 roky
Vzdělání
Vzdělání

Výhodou

Docker
SQL

Nabízíme

  • Plat
    70 000 - 80 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Praha
  • Termín pro odpověď do
    30.11.2020
  • Termín nástupu
    01.12.2020