Python Developer

Homeoffice Remote HPP Freelancer
Joyspot Brno 140 000 Kč / měsíc
Opifer je společnost, která se zabývá investicemi do startupů a jejich rozvojem včetně například zajištění IT developmentu na klíč. Do našeho vývojového týmu hledáme Junior a Senior Python Developera. Máš zkušenosti s Pythhonem a rád budeš u počátku vývoje aplikací s globálními cíli? Chceš se podílet na architektuře a na výběru technologií? Pro klíčové členy týmu máme zaměstnanecké benefity včetně například ESOP programu zaměstnaneckých akcií.

Jak by vypadala náplň tvé práce

Vývoj backendu aplikace v Pythonu na frameworku FastAPI od samého počátku. Měl by jsi tak možnost podílet se na architektuře a na výběru technologií. Možnost růstu v týmu na některou z leaderských týmových pozic.

Co požadujeme:

  • Python3
  • FastAPI nebo Flask framework/Django
  • Aurora nebo MySqL nebo jinou relační databázi
  • SQLAlchemy
  • REST API
  • Microservice architecture

Co ti přidá kredit:

  • Zkušenost s některou grafovou databází
  • NoSQL databáze
  • Kubernetes
  • Github CI/CD
  • Workflow orchestration
  • Flake8
  • Automatické testování – unit, integration a e2e
  • Zkušenosti jako team leader, případně architect
  • AWS
  • Docker
  • Pytest
  • Message Broker
  • OpenAPI/Swagger

Co nabízíme

  • Práci na živnostenský list nebo zaměstnanecký poměr.
  • Práci na dálku nebo možnost pracovat v naší moderní brněnské kanceláři, kde tě čeká skvělá káva, občerstvení a relax room.
  • Volná pracovní doba.
  • Zázemí silné společnosti.

Pokud máš další dotazy, neváhej se nám ozvat. Pokud jsme tě zaujali, napiš nám něco o sobě a projektu, na které jsi pracoval. Rádi se s tebou spojíme a probereme další možnosti a podmínky. Vše je u nás o domluvě.

Jaké jsou u nás benefity?

Hledáme

Kubernetes
Github
CI/CD
Flake8
Blake
AWS
Pytest
Docker
Česky - domluvit se
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Junior
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Vzdělání
Vzdělání

Výhodou

Python
Python3
FastAPI
AuroraDB
RestAPI
Microservice
DynamoDB

Nabízíme

  • Plat
    40 000 - 140 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice Remote
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Startup
  • Místo pracoviště
    Brno