Senior backend developer PHP

PHP je tvým oblíbeným jazykem už pár let? Nezalekneš se žádné programátorské výzvy a umíš si obhájit svůj kód? Chceš být u něčeho velkého a zaměřovat se na nové funkcionality produktu? Pak čti dál, možná je naše volná pozice přichystaná právě pro tebe!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Nechceme tě lákat na kafe zadarmo, Agile nebo flexibilní pracovní dobu, to už má skoro každý, samozřejmě i my. Myslíme si, že tohle jsou hlavními důvody proč se ti u nás bude líbit:

  • Unikátní produkt – naší misí je zbavit svět papírových smluv a dokumentů.
  • Jsme malá firma, nemusíš se tak bát složitých schvalovacích procesů nebo jiné byrokracie. Každý má možnost ovlivňovat produkt, přijít s nápadem, inovací.
  • Vážíme si našich klientů, ale produkt a dlouhodobá strategie u nás má vždy přednost.
  • Programovat se začalo teprve před rokem a půl, nemusíš řešit mnohaleté vrstvy legacy kódu
  • Zakládáme si na kvalitním designu a promyšleném UX. Nové funkce nejprve dobře promyslíme a navrhneme, než je začneme vyvíjet.

Právě teď potřebujeme naimplementovat:

  • Rozšíření do prohlížeče na podepisování dokumentů kvalifikovaným certifikátem.
  • Integraci národních identitních služeb na Slovensku, Rakousku a Maďarsku.
  • Microservice na konverzi a generování PDF souborů, časová razítka, elektronické pečeti.
  • BankID API pro ověřování identity a podpis dokumentů pomocí bankovní identity.
  • Nové endpointy do veřejného REST API pro obsluhu nové funkcionality aplikace
  • Důvěryhodný elektronický archiv pro ukládání uzavřených dokumentů.

Jak si tě představujeme?

  • Máš výbornou znalost PHP 7+, Symfony frameworku a REST API.
  • Znáš JavaScript, HTML, CSS.
  • Měl bys mít zkušenost s Git, Composer, Docker, SQL.
  • Jsi zodpovědný, pečlivý, samostatný a máš chuť změnit svět
  • Pokud se vyznáš i ve frontendu (Vue.js), získáváš body navíc.

Co tě u nás čeká?

  • Vyvíjení a psaní kvalitního kód ve PHP a Symfony
  • Vyvíjení a inovovace produktu a vytváření nových funkcionalit.
  • Spolu s celým týmem posouvat produkt kupředu.
  • Budeš mít slovo v architektuře a strategii vývoje.

A co za to všechno můžeš čekat od nás?

  • Finanční ohodnocení odpovídající tvým zkušenostem
  • Volnost a možnost seberealizace při práci na projektu, který má smysl.
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office, možnost remote spolupráce
  • Pohodové, neformální pracovní prostředí, tým složený z profíků ve svých oborech.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer Javascript developer

Základní dovednosti

PHP 7+ Symfony framework Rest API JavaScript HTML CSS

Výhodou

Git Composer Docker SQL

Softskills

zodpovědnost pečlivost samostatnost chuť změnit svět

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Měsíční budget na vzdělávání a tvůj osobní rozvoj
  • Kávu, čaj, společné akce, Multisport kartu a další benefity.

Proč si vybrat tuto nabídku

• Unikátní produkt – naší misí je zbavit svět papírových smluv a dokumentů. Vytvoříš společně s námi službu na elektronické uzavírání dokumentů v Evropě. • Jsme malá firma, nemusíš se tak bát složitých schvalovacích procesů nebo jiné byrokracie. Každý má možnost ovlivňovat produkt, přijít s nápadem, inovací. •Zakládáme si na kvalitním designu a promyšleném UX.

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 4