Backend(Python/Django) Developer (Senior)

Pro náš startup plný mladých, dynamických lidí, které baví vyvíjet software hledáme Tech Leada na Backend, který nás technologicky posune ještě o úroveň výš, jelikož se stále chceme zlepšovat. Zajímáme se o inovativní technologie, abychom zajistili co největší uživatelský komfort jak firmám, tak jednotlivcům. Co děláme? - Webové aplikace(SPA, PWA), mobilní aplikace(React Native, Kotlin), Informační systémy a IoT.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme spolehlivého, pracovitého, ale také pohodového kolegu/kolegyni se smyslem pro humor, který/á se rád věnuje IT.

Požadujeme znalost Python a jeho frameworku Django / Django Rest Framework.

Náplní práce nového kolegy/ně bude:

  • Vedení týmu backend developerů (Django, Django Rest Framework)
  • Vedení juniorních backend vývojářů (Django, Django Rest Framework)
  • Komunikace s kolegy
  • Práce s Gitem
  • Codereview
  • Návrh řešení backendu aplikací
  • Vývoj složitých částí backendu v Djangu / Django Rest Frameworku nebo FastAPI

Na jak dlouho?

  • Je možnost pracovat per-project
  • Je možné spolupracovat dlouhodobě

Komu by mohla tato pozice vyhovovat?

  • Někdo, kdo má své zakázky, ale rád by souběžně vyzkoušel i práci v agentuře
  • Někdo, kdo chce změnu oproti korporátu
  • Někdo, kdo si chce šáhnout na vývoj pomocí moderních technologií(Django 3, FastAPI)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Python developer

Základní dovednosti

Python Linux Django Django Rest Framework Git API Unit testy Celery

Výhodou

AWS MicroServices GitlabCI

Softskills

Kreativita flexibilita Samostatnost Komunikace

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Flexibilní pracovní doba
  • Snack Bar s chlazenými nápoji a kávou
  • Účasti na konferencích
  • Teambuildingy
  • Získání nových znalostí a zkušeností
  • Osobní ohodnocení vyplácíme i v kryptoměnách
  • Možnost spolupráce na závěrečných pracích
  • Herna v kanceláři(Šipky, Kulečník, Ping Pong)
  • 10% pracovního času dáváme na rozšiřování znalostí
  • Při nastoupení u nás přidělujeme na první týdny kolegu(buddyho), který pomáhá se začátky ve firmě jak po obecné, tak po technologické stránce

Proč si vybrat tuto nabídku

Pracujeme v útulné kanceláři v Praze s dobrou dostupností MHD a možností parkování u kanceláře. Jsme mladý kolektiv, kterému nechybí smysl pro humor a na nic si nehrajeme. Potrpíme si na osobní přístup a pravidelně se se všemi zaměstnanci scházíme a diskutujeme o úspěších firmy.

Informace o pozici

Mzda 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Žitomírská 599/38, Praha 10