SAP Practice Director

Pro našeho klienta v oblasti systémové integrace obsazujeme pozici SAP Practice Director na klíčovou pozici v TOP managementu. Kromě zodpovědnosti a komunikačních dovedností hledáme u kandidáta i pozitivitu a naladění pro tým.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

• Tvorba strategie jednotky a její následné prosazování
• Aktivní spolupráce na vytváření rozpočtu jednotky
• Zodpovědnost za plánování, náklady a řízení profitu jednotky
• Řízení obchodního týmu a presales aktivit
• Vyhledávání nových příležitostí
• Podpora řízení klíčových projektů a účast na vybraných Steering Committees
• Plánování a řízení kapacit pracovníků
• Rozvoj a zlepšování interních i projektových procesů

Potřebné zkušenosti a vlastnosti:

Zkušenosti s řízením velkých implementačního projektů v SAP, včetně řízení lidí – minimálně 5 let

Zkušenosti s dodávkou SW řešení ze strany dodavatele

Jasné směřování ke stanovenému cíli, schopnost pozitivní motivace celého týmu

● Vyzrálá osobnost, kterou těší šíření svého know-how a je ochotna pomoci týmu, když se dostane do problémů

Orientace na ekonomické aspekty projektu

Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

● Kontakty se SAP ČR a v rámci SAP komunity

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Ředitel, CIO

Základní dovednosti

SAP Anglický jazyk Zkušenosti s řízením velkých implementačních projektů

Softskills

Motivovanost Zodpovědnost Týmový duch Komunikační dovednosti Manažerské schopnosti Schopnost pozitivně motivovat Orientace na ekonomické aspekty Zkušenosti s řízením lidí

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

25 dnů dovolené
3 Sick days
Příspěvek na Multisport kartu
Car allowance
Mobilní telefon s neomezeným tarifem a 17 GB dat i pro soukromé účely
Partnerské benefity – tyto benefity a slevy lze čerpat stále a neomezeně (od sportu, přes kulturu, wellness až po slevu na nové auto)
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenkový paušál

Proč si vybrat tuto nabídku

Pracovat pro tuto společnost, která myslí globálně, ale nebojí se využívat všech lokálních zdrojů, je jednoznačně výhra. Stanete se součástí pečlivě budované firemní kultury, kde se podporuje duch spolupráce a cení se proaktivita. Spolu s materiálními benefity se tak jedná o prvotřídní příležitost spolupráce.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 11