FRONTEND DEVELOPER/KA – REACT + Next.js (HR systém, 80 % vývoj nových funkcionalit)

Protože známe lepší způsob, než trávit čas dohledáváním dat v šanonech , vyvíjíme HR software Alveno, který personalistkám a personalistům usnadňuje papírování, kontrolu smluv, evidenci školení nebo majetku. Jde o aplikaci, na které se aktuálně pracuje více než 2 roky a dál se rozvíjí. Díky modulární a škálovatelné struktuře je oproti konkurenci univerzálnější a flexibilnější, což naši zákazníci i vývojáři velmi oceňují, protože jim nabízí spoustu možností, jak personální agendu řešit.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • HPP
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

PROČ O NAŠÍ NABÍDCE PŘEMÝŠLET?

  • nový systém – HR systém je rozšířením stávajícího docházkového systému, pomocí kterého se řídí personální procesy v ČR a na Slovensku.
  • technologie a knihovny – React, TypeScript, Next.js, REST, Material UI.
  • rozložení vývoje – 80 % času budeš navrhovat a vyvíjet nové funkcionality na základě požadavků produktového týmu. Zbytek času pak rozdělíš mezi optimalizaci, udržování aktuálnosti knihoven, code review a řešení bugů.
  • agilní řízení - jedeme ve Scrumu, k tomu pořádáme pravidelné ceremonie.
  • zkušený tým1 product owner, 4 obchodníci, 3 konzultanti a markeťák + menší vývojový tým (3-5 vývojářů).
  • mentoring a onboarding – dostaneš k ruce kolegu, který bude dávat pravidelnou zpětnou vazbu.
  • svoboda a volnost – po zapracování úplně v pohodě 2 – 3 dny v týdnu vzdáleně jako ostatní.
  • firemní kultura – firma fungující na principu svobodných firem, společných hodnot a agilním mindsetu.
  • úvazek a forma spolupráce – 40 hod. týdně, pracovní smlouva.
  • benefity – 5 týdnů dovolené, flexibilita a svoboda, stravenkový paušál, ovoce, masáže a terapie na firmě, jazykové vzdělávání, výborná káva a spousta dobrot v kuchyňce, pravidelné i spontánní firemní a týmové akce.

KOHO HLEDÁME:

  • máš za sebou už nějaké projekty v Reactu a ideálně Next.js (klidně pošli ukázky),
  • baví tě pracovat v týmu, sdílet své zkušenosti, spolupracovat a makat na sobě,
  • jsou ti blízké myšlenky agilního vývoje.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

React developer

Základní dovednosti

React CSS Next.js

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • IRESOFT je spíš životní styl než práce,
  • tvé slovo bude slyšet,
  • uvolníš se v neformálním prostředí,
  • práce ti bude dávat smysl,
  • agilní mindset napříč celou firmou,
  • svoboda výměnou za zodpovědnost,
  • zajímají nás výsledky, takže můžeme fungovat i vzdáleně. Na druhou stranu firemní kultura se od monitorů nedělá.
  • férová odměna, 5. týden dovolené, flexibilita a svoboda, stravenkový paušál,
  • firemní akce (rozuměj hodně firemních akcí :-))
  • kafe, džusy, ovoce a další pochutiny z naší Irelednice,
  • od června máme nové a vyladěné kanceláře na Purkyňce.

Proč si vybrat tuto nabídku

Chceme vybudovat takovou firemní kulturu, která nás bude bavit, a ve které může být většina lidí šťastných většinu dní. Vytváříme společnost založenou na svobodné a zodpovědné firemní kultuře, která si váží svých lidí a zakládá si na přátelství, důvěře a lidském přístupu.

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Purkyňova 71/99, 612 00 Brno-Královo pole