KEY ACCOUNT MANAGER #partner VIP klientů pro e-commerce a webová řešení

Hledáme partnera pro naše největší klienty. Pro nás pak dalšího skvělého parťáka či parťačku do obchodního týmu. Vaším úkolem bude být naším největším klientům konzultantem, inspirátorem, businessovým a současně také technologickým PARTNEREM, na kterého se budou s důvěrou obracet se svými vizemi a problémy, na které hledají řešení. Na naší straně pak spolu s projektovým manažerem budete koordinovat průběh vývoje a implementace, tak abychom zákazníkovi vždy doručili maximální kvalitu.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Realizujeme projekty na globální úrovni za využití enterprise technologie Sitecore. Mezi naše spokojené zákazníky patří společnosti jako Linet, Zentiva, innogy, 2N Telekomunikace, Loomis a spousta dalších.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

  • Máte prokazatelné obchodní zkušenosti v digitálním prostředí transakčních webů, portálů, e-shopů a e-commerce.
  • Ideálně máte navíc i obchodní zkušenost s technologií ze segmentu enterprise a v tomto prostředí se umíte pohybovat.
  • Bez problému povedete obchodní jednání a veškerou komunikaci v angličtině.
  • Dokážete s klientem vést diskuzi/oponovat mu, pokud jeho požadavek nemá pro jeho podnikání prokazatelný přínos.
  • Je vám vlastní dlouhodobý individuální partnerský přístup při jednání s klienty.
  • Máte pocit, že obchodní profese je nejlepší, co vás kdy potkalo.
  • Máte chuť neustále posouvat své hranice a učit se novým věcem.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Account manažer IT Sales manažer

Základní dovednosti

web vývoj e-commerce e-shop portály digitální agentura

Softskills

obchodní zkušenosti skvělé komunikační schopnosti angličtina

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

  • know-how uznávaného hráče na trhu podnikových řešení s 30letou historií
  • příjemná atmosféra Internet Projektu se silou největší české IT skupiny ARICOMA za zády
  • podpora vašeho osobního i profesního růstu: možnost účastnit se mezinárodní konferencí, školení, jazykové kurzy,…
  • flexibilita při organizaci práce - zázemí naší dechberoucí pražské kanceláře pro spolupráci s týmem i možnost home office
  • NEOMEZENÁ dovolená
  • kvalitní notebook, mobil s neomezeným voláním a 10GB dat
  • možnost využívat online zdravotní poradny ulekare.cz nejen pro sebe ale i pro rodinné příslušníky
  • „Flexi Benefit“ body ve výši 2300 Kč / měsíc s možností rozdělení mezi cafeterii, multisport kartu, nebo penzijní, životní pojištění nebo investice
  • stravenkový paušál ve výší 75 Kč / odpracovaný den
  • partnerské slevy na IT produkty, zájezdy, telco služby i pro rodinné příslušníky
  • kolegové, kteří táhnou za jeden provaz a už teď se těší na nového člena týmu ????

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha