Account manager e-commerce

Baví Tě svět IT a hledáš obchodní pozici, kde se dostaneš k zajímavým IT řešením, jako jsou e-shopy či webové prezentace? Jsme moderní IT technologická firma a naše škála klientů je velmi široká. Tvým úkolem bude nejen rozvoj dlouhodobého vztahu s klienty, ale i identifikování obchodní příležitosti a akvizičních jednání. Jsme fajn parta lidí, kteří mezi sebou rádi sdílí nejen pracovní zkušenosti, ale také se pobavíme mimo firmu. Dana Hošková, naše obchodní ředitelka právě jedno takové volné míst

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

O čem je práce na této pozici?

Péče o klienta:

  • pravidelná komunikace s klienty
  • spolupráce na business rozvoji svých klientů
  • zjišťování jejich obchodních potřeb
  • každodenní komunikace s interním realizačním týmem

Akvizice:

  • z přidělených leadů vytvářet obchodní případy, ale lead si můžeš přinést i sám
  • příprava podkladů a obchodních prezentací nebo spolupráce na tvorbě kampaní
  • jako obchodníka Tě nepřekvapí, že Tě čeká každý den práce v našem Sprinx CRM

Co Ti pomůže uspět?

  • hlavně chuť se učit jak to u nás chodí
  • vášeň pro prodávání IT řešení
  • předchozí zkušenosti z IT businessu
  • dobré komunikační dovednosti, pokora a aktivní přístup k práci a klientům
  • dobré prezentační dovednosti, příjemné vystupování
  • ale také spolehlivost a chuť věci posouvat

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české IT společnosti a možnost starat se o řadu zajímavých klientů
  • prostor pro konzultace se zkušenými kolegy, vč. top managementu
  • Tvé finanční ohodnocení se bude skládat z fixu, variabilní složky a motivačních provizí
  • super lidi kolem sebe a další firemní benefity (o těch si můžeme řict, až se potkáme online - 1.kolo, nebo osobně)
  • spolupráce možná i na IČ

Zaujalo tě to? Rádi s tebou probereme víc při kafi u nás na Braníku. Stačí nám poslat CV, připojit k tomu pár motivačních řádků o sobě a napsat kontakt, na kterém tě můžeme zastihnout. Dalším krokem pak bude nejdřív online schůzka, kde si o sobě povíme víc a pak osobní setkání, když se potkáme v hlavních očekáváních!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Account manažer IT

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5. týden volna navíc
  • Spolupráce možná na HPP či IČ
  • Možnost pravidelného Home Office
  • Stravenky, Multisportka, občerstvení na pracovišti a samozřejmě neomezený přístup ke kávě :)
  • Jsme dog/cat/kid friendly
  • Parkování zdarma v areálu Branického pivovaru
  • Notebook, telefon, kabely, sluchátka - co budeš potřebovat
  • Přístup k nejmodernějším technologiím a další vzdělávání s možností certifikací

Proč si vybrat tuto nabídku

- máme zajímavé projekty pro prestižní společnosti - najdeš u nás spoustu chytrých hlav, od kterých se můžete hodně naučit - můžeš se u nás realizovat - necháme ti pro to dostatečný prostor - věci se u nás hýbou - pokud je potřeba rozhodnutí ze strany managementu, je to otázka hodin či dnů, ne měsíců - snažíme se, aby lidi dělali to, co je baví - nemáme rádi open space

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4 - Braník
Termín nástupu 01.01.2024