Vývojář informačních systémů

Práce na projektech pro veřejnou správu v oblasti dopravy Analýza konkrétních požadavků a návrh řešení Komunikace se zákazníky Menší krátkodobé projekty Možnost vycestovat do zahraničí Vytváření technologické dokumentace

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Do menší Brněnské firmy MP Orga (http://www.mporga.cz/) hledáme nové programátory pro rozšíření našeho týmu vývojářů. Práce je vhodná i pro absolventy nebo studenty posledních ročníků. Vše potřebné se dá naučit až v průběhu, důležité jsou základy, které ze studia VŠ určitě znáte. Čím více zkušeností tím lepší platové ohodnocení vám budeme moci nabídnout. Víc info na webu: http://www.mporga.cz/#kariera

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

C developer Databázový developer

Základní dovednosti

SQL SVN/GIT Znalost základních programovacích praktik konstrukcí a algoritmů Znalost operačního systému Windows Znalost scriptovacích jazyků c++

Výhodou

PL/SQL C# Znalost operačního systému Linux SAP crystal reports mobilní technologie .NET framework WPF MFC java

Softskills

Ochotu vzdělávat se a porozumět novým technologiím Férové jednání Zájem o odvedení kvalitní práce Analytické myšlení

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

 Flexibilní pracovní doba
 Možnost práce na Home office
 Adekvátní platové ohodnocení dle zkušeností
 5 týdnů dovolené
 Pestrá paleta projektů a různorodé programátorské výzvy
 Neformální a přátelský kolektiv malé firmy
 Teambuldingové akce celého týmu
 Sick days
 Možnost rozvíjet své schopnosti

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno, Čichnova 23a
Termín pro odpověď do 29.02.2024
Termín nástupu 01.03.2024