IT Analytik

Homeoffice HPP Freelancer
Denevy sr.o. Praha, Stodůlky 120 000 Kč / měsíc
Hledá se IT analytik do bankovnictví na vývoj bankovní aplikace

Technologie: Enterprise Architect, MS Visio, UML, BPMN

Alokace: Full-time

Lokalizace: Praha

Nástup: ASAP

Délka alokace: Dlouhodobá spolupráce

Angličtina: Alespoň pasivní znalost (aktivní znalost výhodou)

Level seniority: Medior nebo Senior

Hledáme externího IT analytika do týmu, který pracuje na vývoji aplikace pro internetového bankovnictví. Tým funguje na agilních principech.

Popis pozice:

  • Spolupráce na discovery a design fázi jednotlivých zákaznických cest
  • Zodpovědnost za sběr, analýzu a validaci obchodních a IT požadavků a jejich dokumentaci např. prostřednictvím user stories, přípravu podkladů pro vývoj
  • Vytváření technických popisů komponent design systému, definici parametrů a pravidel chování komponent
  • Spolupráce na definici business procesů
  • Modelování procesů pomocí UML / BPMN
  • Spolupráce na návrhu řešení v souladu s novou architekturou banky
  • Podpora vytváření testovací strategie a validace pokrytí testovacích scénářů pro zajištění efektivního otestování požadavků
  • Podpora uživatelských akceptačních testů
  • Spolupráce při nasazení řešení do produkce a následné aplikační podpoře

Požadovaná znalosti:

  • Znalost nástrojů a metodiky pro IT analýzu a modelování procesů (Enterprise Architect, MS Visio, UML, BPMN)
  • Zkušenosti alespoň s jednou integrační platformou (návrh webových služeb – RESTxSOAP, popis návrhových vzorů, bug fixing,..)

Ostatní požadavky:

  • Analytické myšlení na velmi dobré úrovni, prezentační a komunikační dovednosti
  • Schopnost identifikovat příčinu problému a navrhnout řešení
  • Schopnost orientace v datech
  • Zkušenost s prací v týmu v agilním prostředí

Nice to have:

  • Znalost Domain Driven Design
  • Zkušenosti s návrhem procesů na integrační platformě (BPEL)

Jaké jsou benefity?

Multisportka

Týden dovolené navíc

Home office

Různorodé projekty

Kariérní růst

Inhouse training

Hledáme

Česky - plynule
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Praxe: 2 roky
Vzdělání

Nabízíme

  • Plat
    80 000 - 120 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Praha, Stodůlky