Analytik mobilního a webového vývoje

Freelancer
DAMI development Hradec Králové
Termín pro odpověď do 28.07.2021
Hledáme do týmu uznávaný středobod - tedy schopného kolegu puntičkáře, který má smysl pro detail, technologický background a má představu o tom, co je to UX. Člověka, který dokáže jednat s lidmi, ale zároveň mu nevadí samostatná technická práce a rád se posune na další level při analyzování požadavků pro vývoj mobilních a webových aplikací.

Jaká je náplň této pozice?

Promýšlení, navrhování a následné psaní exaktních formulací (podkladů). Tvým úkolem bude specifikaci prezentovat tak, aby ji všechny strany korektně pochopili a nedocházelo k zavádějícím výkladům. Nutně to však nemusí být elaborát.

Staneš se velmi důležitým článkem celého týmu a postaráš se o propojení všech dílků skládačky dohromady. A také o to, aby vývojáře ani testery neblokoval nedostatek zadání. To bude obnášet především:

  • Zjišťování důležitých požadavků a hledání jasných řešení
  • Schopnost se domluvit s vývojáři i se zbytkem světa
  • Modelování jednotlivých procesů
  • Nastavování logiky a třeba i jednoduchého návrhu funkčnosti (simple sketch)

Vzhledem k tomu, že jsme dost kontaktní, rádi tě uvidíme on-site, kde vše ohledně projektu můžeš s vývojáři, designerem, testerem nebo produkťákem probrat rovnou na místě (čti efektivně a bez ztráty spojení).

Nejsme troškaři, počítáme také s tím, že:

  • Máš rozhled ve vývoji softwaru
  • Se nezhroutíš, když v projektu přistane nový požadavek
  • Přijmeš za své odpovědnost za tvorbu specifikace a dokážeš si ji obhájit
  • Máš povědomí o principech debugování aplikací z pohledu developera
  • Zvládneš porovnávání designu vůči business requirements
  • Se celkově snažíš domýšlet případy, které nemusí být zřejmé na první dobrou a tím při projektu předcházet technickým problémům v průběhu vývoje

Co jsme zač?

Agilní vývojáři nativních mobilních aplikací pro platformy Android a iOS. Zároveň tvoříme i webové portály a administrace (nejčastěji v Reactu nebo v PHP). Využíváme načerpané letité zkušenosti, abychom našimi řešeními pomáhali klientům s naplněním jejich cílů.

Jsme dost ambiciózní skupina lidí a rozhodně máme v plánu jít kupředu.

Co můžeš očekávat na projektu?

Zkušenosti jsou skvělá věc, díky nim si uvědomujeme důležitost analytické fáze projektu a přistupujeme k tomu velmi zodpovědně (tvá možnost zazářit).

Tvoje orientovanost na projekt, vlastní iniciativa a zapadnutí do týmu jsou pro nás jednoznačně klíčovými faktory. Na oplátku můžeme nabídnout velmi unikátní firemní kulturu (o té u nás na profilu/webu).

Proč si vybrat tuto nabídku?

Ještě něco? Vezmeme to v kostce: Máme pravidelné standupy; Retrospektivy; Remote schůzky; Na Slacku rozjíždíme memečka; Vzájemná komunikace na denní bázi; YouTrack; Trello; DevOps; Vlastní aplikace na trackování. Víc informací se dozvíš u nás na webu nebo při vstupním pokecu. Moc rádi tě uvítáme mezi námi, už pomalu chystáme tvoje pracovní místečko v Hradci Králové nebo případně v Praze.

Hledáme

Česky - plynule
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Praxe: 3 roky

Výhodou

Cit pro grafiku
Práce s grafickým softwarem
Orientace v REST API
Zapálenost pro inovace
Kreativita

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Místo pracoviště
    Hradec Králové
  • Termín pro odpověď do
    28.07.2021
  • Termín nástupu
    01.08.2021