IT Business Analytik

Máš zkušenost s IT/Business Analýzou na projektech ve finanční sféře? Zajímá Tě oblast kapitálových trhů? Hledáš zajímavé projekty? U nás najdeš roli, kde se můžeš podílet na analýze kritických systémů, které největší české a slovenské banky používají pro operování na kapitálových trzích.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Chceš s námi přispět k modernizaci světa investování - prodeje, vypořádání a správy investičních produktů, jako jsou podílové fondy, prémiová spoření, akcie, dluhopisy, zahraniční měny nebo úrokové sazby? Protože jsme na trhu více jak 15 let, tak víme, že se musíme neustále zdokonalovat. Snažíme se sledovat moderní trendy v IT a aplikovat je v naší firmě. Vítáme každého, kdo má chuť nám s tím pomoci.

Co Tě u nás čeká:

  • Spolupráce na rozvoji SW produktu a na dalších zajímavých projektech pro největší banky v ČR a na Slovensku v oblasti investičního bankovnictví (např. obchodování akcií, investice do fondů, sledování klientského portfolia)
  • Budeš analyzovat požadavky a procesy, navrhovat řešení a aktivně se podílet na celém procesu dodávky řešení klientovi
  • Budeš pracovat se zkušenými specialisty ve vývoji aplikací v oblasti investičního bankovnictví a čeká Tě tak spolupráce s dalšími vývojovými týmy, testery i analytiky

Co od Tebe potřebujeme:

Zejména schopnost dobré komunikace a diskuze, samostatnost, rozhodnost, spolehlivost a dotahování věcí do zdárného konce. Důležitý je u nás „problem solving“ přístup.

Dále by Ti nemělo chybět:

  • Měl/a bys mít alespoň 3 roky praxe v IT/Business Analýze (přímo v oblasti bankovnictví/investičního bankovnictví výhodou)
  • Velkou výhodou bude VŠ vzdělání (ideálně IT, ekonomického či technického směru)
  • Měl/a bys mít znalost principů relačních databází, analytické myšlení, schopnost vidět věci v souvislostech a chuť učit se nejen problematiku investičního bankovnictví a návrhů SW systémů

Co Ti nabízíme:

  • Možnost proniknout do světa investičního bankovnictví
  • Fair přístup a skvělý tým, kde se všichni známe a tykáme si, protože je nás jen lehce přes 70!
  • Skvělou lokalitu přímo na metru Budějovická
  • Moderní kanceláře s bezva výhledem, relax místností, fotbálkem a dobrou kávou
  • Ve světe investic je možnost se neustále učit něco nového a každý z kolegů je expertem pro určitou oblast systému
  • Podporu osobního rozvoje
  • A další firemní benefity (možnost využití online psychoterapie, občerstvení na pracovišti, stravenkový paušál, MultiSport karta, výuka AJ s rodilým mluvčím, výhodný firemní tarif, 5. týden dovolené, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik Enterprise architekt

Základní dovednosti

Praxe s IT business analýzou SW řešení v oblasti bankovnictví – min. 3 roky Znalost alespoň základních principů relačních databází (výhodou je schopnost tvorby SQL dotazů)

Softskills

Analytické myšlení a schopnost vidět věci v souvislostech Ochota vzít na sebe zodpovědnost Komunikativnost schopnost týmové spolupráce tah na cíl pozitivní přístup a snaha hledat řešení Chuť učit se nejen problematiku investičního bankovnictví a návrhů SW systémů

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Nabízíme především rozmanitou práci ve fajn týmu. Sídlíme na Budějovické přímo u stanice metra v moderních kancelářích s krásným výhledem na Prahu. Je nás jen něco málo přes 70, všichni si tykáme a rádi společně zajdeme po práci na pivo nebo se zahrajeme deskové hry. Kromě toho poskytujeme našim zaměstnancům širokou škálu firemních benefitů:

  • flexibilní pracovní doba a po zapracování možnost občasné práce z domova
  • Multisport karta
  • online psychoterapie
  • stravenkový paušál
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • připojení k firemnímu tarifu
  • pravidelná výuka angličtiny s rodilým mluvčím
  • výhodná poloha přímo u metra C
  • moderní kanceláře
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days a další

Proč si vybrat tuto nabídku

U nás lidé nejsou číslem v CRM, nejsme korporátem. Je nás kolem 60 a máme super tým lidí. V rámci projektů, které realizujeme, spojujeme expertní IT znalosti s business problematikou. Implementace, které realizujeme, jsou velmi rychle viditelné v praxi. Pracujeme jak s nejmodernějšími technologiemi, tak i těmi prověřenými. Neustále investujeme do produktu.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Olbrachtova 2006/9, Praha