Business Analyst

Homeoffice Remote Freelancer
INBRAIT, s.r.o. Praha Navrhni si plat
V rámci rozšiřování týmu hledáme schopné kolegy na pozici Business Analyst do týmů v rámci divize Markets Techology. Tato divize má na starost oblast finančních trhů a investičního bankovnictví.

Popis pozice:

  • Vytvářet dopadové studie s ohledem na stávající obchodní procesy a workflows
  • Podílet se na definování požadavků na implementaci nových systémů
  • Podílet se na návrhu nových procesů a workflows
  • Podílet se na testování a validaci dodávek
  • Komunikace s koncovými uživateli (sběr potřeb/požadavků, diskuze o návrhu řešení atd.)

Požadované znalosti:

  • Znalost SQL a MS Excelu (včetně VBA), znalost BPMN, UML a Attlassian nástrojů (Jira, Confluence)
  • Předchozí zkušenosti z projektů /dodávek větších řešení (ať už standardními projektovými dodávkami nebo agilně)
  • Komunikativní znalost AJ – budete komunikovat se zahraničím a řada dokumentace je jen v AJ
  • Zkušenosti s práci s databázemi – výhodou
  • Znalost příslušných bankovních procesů a prostředí – výhodou

Ostatní požadavky:

  • Analytické myšlení na velmi dobré úrovni, prezentační a komunikační dovednosti
  • Schopnost základní orientace v datech a datových strukturách
  • Znalost anglického jazyka (min. na úrovni B2) –pravidelná komunikace v angličtině
  • Zkušenost s prací v týmu v agilním prostředí

Další informace:

  • Místo pracoviště: Praha
  • Nástup: dle domluvy / ihned

Své CV zasílejte na jobs@inbrait.com společně s očekávaným MD rate a možný datem nástupu.

Co je potřeba

  • Úroveň
    Medior Senior
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice Remote
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Praha