IT/BU Analytik

Homeoffice Freelancer
Apsaz Consulting a.s. Praha 5 160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Máte praxi v oblasti Business a IT analýzy a nedělá Vám problém návrh řešení? Není Vám cizí analytické myšlení, prezentační a komunikační dovednosti? Jste na odpovídající technické úrovni a máte zkušenosti s oblastí platebního styku? Nedělá Vám problém pravidelně komunikovat v anglickém jazyce? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO, pak hledáme právě Vás!!!

Náplň práce

  • Spolupráce na parametrizaci systému, lokalizaci, customizaci, integraci či datové / klientské
    migraci
  • Spolupráce na integraci systému do prostředí banky
  • Mapování svěřené domény a komunikace s business partnery
  • Práce s požadavky a back-logem
  • Příprava řešení i dokumentace
  • Tvorba uživatelské dokumentace

Co je potřeba

Praxe v oblasti BU/IT analýzy a návrhu řešení
MS Visio
Enterprise Architect
UML
BPMN
UIX
SOA Architektura
Dobrá orientace v problematice plateb
Anglický jazyk minimálně na úrovni B2

Výhodou

Analytické myšlení
SQL
ISO 20022
Orientace v datech
Znalost příslušných bankovních procesů a prostředí
Zkušenost v agilním prostředí

Softskills

Týmový hráč
Samostatnost
Prezentační a komunikační dovednosti
Proaktivita
Schopnost priorotizovat
  • Úroveň
    Senior
  • Praxe
    4 roky
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – plynule

Nabízíme

  • Plat
    130 000 - 160 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Jaké jsou benefity?

  • Skvělá parta lidí
  • Férové a otevřené jednání
  • HO dle dohody
  • Školení, vzdělávání a další rozvoj
  • Osobní přístup a otevřené dveře k vedení
  • Pravidelná neformální setkání s dobrým jídlem a pitím
  • Super firemní párty a další akce
  • Výjimečně krátká splatnost faktůr (10 dnů)

Proč si vybrat tuto nabídku?

Klient se přestává profilovat a chovat jako typický korporát, z gruntu se mění, funguje agilně a především buduje NDB (New Digital Bank), která bude odpovídat aktuálním standardům a požadavkům a má ambici stát se číslem 1 mezi moderními bankami. Vedle agility je kladen velký důraz na využívání moderních technologií, pracovníci mají nárok na vysokou míru home office a najde se čas i na pivko. A Vy se na tom můžete podílet!!!

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Praha 5