SW analytik

Dokážete analyzovat požadavky procesů a na základě analýzy navrhnout schématické diagramy částí sw aplikace, které budou tvořit podklady pro naše vývojáře? Modelovací jazyky (např. UML) a modelovací nástroje (např. Enterprise Architect) vám nejsou cizí? Staňte se součástí vývojového týmu, který se podílí na světově unikátním vojenském systému VERA-NG.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

SW ANALYTIK

Co bude náplní vaší práce?

  • Porozumění požadavkům zákazníka
  • Analýza dopadů zákaznických požadavků do existujícího řešení
  • Vysokoúrovňový návrh řešení
  • Spolupráce na realizaci návrhu

Co od vás očekáváme?

  • Schopnost pracovat s vágním, neúplným, či jinak problematickým zadáním
  • Schopnost najít podstatu problému
  • Schopnost navrhnout kvalitní, efektivní a realizovatelné řešení
  • Aktivní znalost modelovacích jazyků (UML atd.)
  • Aktivní znalost modelovacích nástrojů (Enterprise Architect atd.)

Co oceníme?

  • Znalost programování
  • Znalost různých druhů testování
  • Velkým benefitem je znalost hardware (MCU, FPGA atd.)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik Enterprise architekt

Základní dovednosti

Enterprise Architect UML Modelovací nástroje

Výhodou

Znalost programování Znalost různých druhů testování Znalost HW

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Dobře odvedenou práci umíme ocenit! Nástupní plat vám vyměříme individuálně dle zkušeností a třeba po 3 měsících vaši odměnu upravíme podle toho, jak dobře vám to půjde. Klidně si i nástupní plat navrhněte!

Podporujeme work-life balance. K dispozici máme mnoho benefitů a věříme, že si v nich každý najde to "své"! Naši zaměstnanci nejvíce oceňují že,

  • nabízíme možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech letecké bezpečnosti
  • jsme otevřeni polo-remote spolupráci a máme pružnou pracovní dobu
  • rádi podporujeme profesní i osobnostní růst zaměstnanců a pomáháme jim rozvíjet jejich talent
  • zajišťujeme čerstvé snídaně/svačiny i obědy ve vlastní jídelně v Pardubicích, popř. jsou samozřejmostí příspěvky na stravování v podobě str. paušálu.
  • poskytujeme týden dovolené navíc + „vánoční volno“, celkem tedy až 30 dní volna
  • přispíváme na aktivity dětí našich zaměstnanců
  • příspíváme na rozmanité benefity formou cafeterie (12.000 Kč r

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Pardubice