Business / IT analytik

Danou pozici obsazuje do IT týmu našeho klienta – certifikovaného Microsoft Gold partnera, Hewlett Packard Enterprise Gold partnera a Infor partnera. Najdete zde i skvělý work-life balance, homeoffice dle domluvy a důraz na odvedenou práci a výsledky, ne na hodiny prosezené v kanceláři.

  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

Jednání se zákazníkem od úplného začátku vývoje systému při analýze současného stavu a návrhu nového systému až po odevzdání dokončeného systému do provozu.

  • Analýza požadavků a potřeb rozvoje IS/IT vzhledem k požadavkům uživatelů, vývojovým trendům v ekonomice, oblasti IS/IT a v legislativě
  • Modelování funkcí IS, objektů, jejich vztahů spolupráce při změně firemních procesů v organizaci zákazníka
  • Modelování – návrh logického datového modelu (vazby, povinnosti atributů, integritní omezení, …)
  • Využití nástrojů typu CASE pro podporu analytických prací
  • Tvorba analytických dokumentů (funkční specifikace pro zákazníka a zadání vývojovému týmu, podklady pro testy)
  • Podpora vývoje – dohled nad vyvíjenými funkčnostmi, testy, školením
  • Prezentace, konzultační a poradenská činnost

Kvalifikační požadavky:

  • Praxi min. 2 roky v oblasti analýzy a vývoje rozsáhlého IS
  • Zkušenost s business a procesního modelováním, UML
  • Analytické a logické myšlení
  • Schopnost tvořit a analyzovat UML diagramy
  • Zkušenosti s SQL (tvorba dotazů)
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Dobré komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti (schopnost poslouchat, chápat, třídit a strukturovaně zaznamenávat)
  • Samostatnost ale i schopnost týmové spolupráce
  • Pečlivost, trpělivost, orientace na výsledek, časovou flexibilitu

Výhodou je:

  • Zkušenost s CASE nástroji pro systémovou analýzu a návrh, nejlépe Enterprise Architect
  • Zkušenosti s aplikací legislativy do analýzy a návrhu IS
  • Znalost XML/XSD a schopnost je analyzovat
  • Znalost práce s nástroji TFS, JIRA
  • Ochota cestovat a účastnit se prací na zahraničních projektech
  • U zahraničního projektu komunikativní znalost AJ (komunikace se zahraničním klientem, tvorba dokumentace)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

XML jira enterprise architect

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • Zázemí IT firmy se silným postavením na evropském trhu
  • Práci na dlouhodobých projektech a příležitosti kariérního růstu
  • Pružnou pracovní dobu, home office
  • Neomezená dovolená
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, stravenkový paušál, karta MultiSport, firemní a týmové akce (například hory, gril párty, sportovní nebo poznávací akce)

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 01.04.2023
Termín nástupu 01.03.2023