Systémový inženýr / analytik - Pardubice / částečně HO

Vyvíjíme, vyrábíme a implementujeme v dnešní době nezbytné systémy zajišťující bezpečnost letového provozu. Vyvíjíme vlastní SW a HW. Nabízíme příležitost v týmu systémových inženýrů. Hledáme člověka, který nám pomůže při řešení úloh s přímým dopadem na architekturu našich systémů. Náplní práce je analýza a systémový návrh implementace zákaznických požadavků do systémů. Naši SE se podílí na tvorbě a revizi celkového konceptu, návrhu subsystémů, včetně rozhraní a definici verifikačních kritérií.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Pokud máte zájem pracovat pro firmu s dlouholetou tradicí, aktuální světovou jedničku v oblasti přehledových systémů pro letectví, baví vás navrhovat systémovou architekturu z pohledu hardwaru nebo softwaru a zajímá vás třeba přímo oblast radiolokace či letectví, ozvěte se nám!

Na našich projektech se budete nejčastěji věnovat:

  • analýze a klarifikaci požadavků zákazníka na nové či stávající systémy
  • návrhu architektury systémů tak, aby vyhovovaly požadavkům zákazníka
  • návrhu a definici rozhraní systémů a subsystémů
  • vytváření analýz dopadů zákaznických požadavků na naše stávající systémy
  • specifikaci požadavků na systémy a subsystémy vč. verifikačních kritérií
  • komunikaci s vývojovým týmem a projektovými manažery

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik Architekt

Základní dovednosti

angličtina na technické úrovni prokazatelné analytické schopnosti tvorba vývojové dokumentace komplexní analýza zákaznických požadavků solution architektura zkušenost s vývojem SW anebo HW

Výhodou

vzdělání v oboru softwarové inženýrství/elektro/radiolokace programátorská znalost zkušenost s analytickým modelováním UML Archimate

Softskills

týmovost schopnost prioritizovat schopnost komunikovat s různými osobnostními typy na různých úrovních od managementu po vývojáře pečlivost smysl pro detail schopnost abstrakce

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Dobře odvedenou práci umíme ocenit! Nástupní plat vám vyměříme individuálně dle zkušeností a třeba po 3 měsících vaši odměnu upravíme podle toho, jak dobře vám to půjde. Klidně si i nástupní plat navrhněte!

Podporujeme work-life balance. K dispozici máme mnoho benefitů a věříme, že si v nich každý najde to "své"! Naši zaměstnanci nejvíce oceňují že,

  • nabízíme možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech letecké bezpečnosti
  • jsme otevřeni polo-remote spolupráci a máme pružnou pracovní dobu
  • rádi podporujeme profesní i osobnostní růst zaměstnanců a pomáháme jim rozvíjet jejich talent
  • zajišťujeme čerstvé snídaně/svačiny i obědy ve vlastní jídelně v Pardubicích, popř. jsou samozřejmostí příspěvky na stravování v podobě str. paušálu
  • poskytujeme týden dovolené navíc + „vánoční volno“, celkem tedy až 30 dní volna
  • podporujeme další rozvoj našich zaměstnanců a naše vánoční večírky jsou legendární
  • příspíváme na rozmanité benefity formou cafeterie (12.000 Kč ročně)

O tom, jaké jsou další benefity si můžeme popovídat při pohovoru!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Průmyslová 462, Pardubice