Salesforce Architekt | až 160 000 Kč

Pro klienta v oblasti bankovnictví hledáme Salesforce Architekta. Banka s nejdelší tradicí na českém trhu, mnohé z produktů a služeb jsou jedničkami. Jsme přátelský a inspirativní tým, který se vzájemně obohacuje a učí. U nás budete mít možnost spolupracovat na inovativních projektech, které hýbou světem digitálního bankovnictví. Na tomto projektu určitě oceníme základní přehled v oblasti tuzemského a zahraničního platebního styku (Domácí platby, SEPA, SWIFT).

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Budete shromažďovat a analyzovat požadavky od klientů;
  • Konfigurovat, vývíjet a implementovat obchodní řešení založená na platformě Force.com;
  • Testovat a řešit problémy;
  • Aktivně pracovat s technickou dokumentací;
  • Pravidelně komunikovat s klienty a konzultanty.

POŽADAVKY

  • Plynulá angličtinu;
  • Vzdělání v oblasti IT;
  • Zkušenosti na podobné pozici, jako => vývojář aplikací, programátor, konzultant...;
  • Zkušenosti s jedním nebo více z následujících programovacích jazyků:
    • Vývoj webových aplikací (HTML, PHP, JavaScript a CSS);
    • Vývoj softwaru s využitím OOP (Apex, Java, Eclipse, .NET nebo podobné);
  • Schopnost pracovat samostatně i jako týmový hráč.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

HTML PHP JavaScript CSS Java Eclipse .NET Vývoj softwaru s využitím OOP

Softskills

Samostatnost Práce v týmu

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 130 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha - 2 dny onsite, 3 dny offsite