IT Analytik

Náš produkt PowerFLOW zajímá čím dál víc klientů, a proto do týmu Business Solutions hledáme další šikovné kolegy, kteří nám pomůžou. Jestli tě baví analýza, nebojíš se zodpovědnosti a je ti blízká oblast digitalizace můžeš to být právě ty!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Už nějaký te pátek pracujeme na vlastním produktu PowerFLOW, který pomáhá firmám převést jejich stávající agendy do elektronické podoby. Díky našemu produktu mohou naši klienti přejít na paperless office s technologií biometrického podpisu a spravovat si workflow.

Máme spousty nápadů na rozvoj produktu které bychom rádi realizovali.  A proto hledáme nové tváře, které nám s rozvojem produktu pomůžou a posunou nás zase o krok dál.  Jestli tě baví analýza, nebojíš se zodpovědnosti a je ti blízká oblast digitalizace můžeš to být právě ty :-)

CO BYCHOM U TEBE RÁDI VIDĚLI?

  • Praxi v IT analýze hodnou nálepky seniora:-),
  • Samostatnost – svěřenou aktivitu si ošéfuješ od A do Z (ať už interně nebo u klienta),
  • Schopnost koordinovat lidi v týmu, aby vše klaplo dle plánu,
  • Umět se pobavit a spolupracovat s vývojáři,
  • Práci na návrhu funkčních požadakvů pro rozvoj produktu,
  • A chtělo by to i něco z UML, BPMN, BPM, SQL.

 A NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

  • Na super kolegy a neformální atmosféru,
  • Na možnost částečné práce z HomeOffice (v kanceláři se rádi potkáváme alespoň 2 dny v týdnu),
  • Dovolenou navíc za odpracované roky ve firmě, sick-days,
  • Kafeterii – fitko, sauna, nebo co si z nabídky vybereš,
  • Zajímavé firemní akce,
  • Dog-frinedly office :)

A my se těšíme na TEBE!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik Analytik

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 4 - Pankrác