IT / Business Analytik | 6000 - 8000 Kč MD rate | 3 dny on, 2 dny off

Ve spolupráci s naším velmi významným bankovním klientem, jež pracují na inovativních projektech v ČS, které hýbou světem digitálního bankovnictví, neustále inovují a zabývají se i tématem AI, hledáme kandidáta na pozici IT/Business Analytika.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Pozice
Spolupráce
  • Freelancer
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
180 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Analyzování požadavků, příprava specifikací a jejich zapracování do jednotlivých Sprintů;
  • Analyzování a ověřování, že veškeré položky Backlogu (požadovaných funkcionalit) jsou v souladu s prioritami tribu a squadu a také se zákaznickými cestami, strategií, business architekturou a s předpisy a regulačními požadavky banky;
  • Analyzování a upřesňování vzájemné závislosti mezi Epics a User stories a jednotlivými dodávkami produkovanými různými squady/triby;
  • Dlouhodobý projekt;
  • Lokalita: 2 zastávky od metra Budějovická;
  • Spolupráce na IČO.

POŽADAVKY:

Požadované znalosti a dovednosti:

  • Zkušenosti s návrhem restAPI služeb;
  • Rozlišení GET, POST, PUT, DELETE metod;
  • Rozlišení query parametrů, hlavičky, body ve zprávě Základní povědomí o syntaxi JSON formátu.

Povědomí o dalších integračních vzorech:

  • SOAP/XML;
  • Kafka.

Hodí se znalost dalších nástrojů, se kterými u nás pracujeme:

  • Jira;
  • Kibana;
  • Insomnia/soapUI.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 180 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha | 3 dny onsite, 2 dny offsite