Salesforce Analytik

Hledáme analytika do našeho stále rostoucího Salesforce týmu. Salesforce je dlouhodobě leaderem nejen v oblasti CRM, ale pokrývá prakticky kompletní portfolio potřeb při práci s klienty (marketing, analytika, BI, call centra atd.). To vše na moderních cloud technologiích. Součástí práce bude analýza byznysových procesů a služeb našich klientů s cílem navrhnout a implementovat řešení, které bude uživatelsky přívětivé a bude mít zásadní přínos pro byznys našich klientů.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co Tě u nás čeká?

  • Práce s našimi zákazníky a jejich koncovými uživateli – definování business požadavků
  • Spolupráce s týmem na návrhu řešení na platformě Salesforce
  • Spolupráce s týmem vývojářů, projektovým manažerem na úspěšném dodání služby zákazníkovi – příprava úkolů pro vývojáře
  • Příprava technické specifikace a dokumentace řešení
  • Aktivní účast na schůzkách s klienty – projektové statusy, demo ukázky, představení Salesforce novým klientům
  • Stálé rozšiřování znalostí / školení souvisejících se Salesforce (end-to-end klientská péče) i dalšími oblastmi spojenými s rolí analytika

Očekávané znalosti a dovednosti:

  • Analytické schopnosti
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Schopnost pochopit klientovy potřeby a přetransformovat je do návrhu technického řešení
  • Schopnost prezentovat návrhy řešení / postupů
  • Chuť dále rozvíjet svoje znalosti v oblasti CRM a obsluhy klienta obecně a především technologie Salesforce – získávat Salesforce certifikáty

Výhodou je:

  • Zkušenost se Salesforce
  • Zkušenost s jinou CRM technologií
  • Znalosti základních analytických postupů a běžně používaných nástrojů
  • Znalost UML
  • Komunikační dovednosti v angličtině a zároveň plynulá znalost češtiny nebo slovenštiny

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

Salesforce UML English Czech

Výhodou

other CRM technology

Softskills

analytical skills commucation skills

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Benefitů tady máme víc než dost:

  • Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
  • Individuální budget na vzdělávání Sdílení znalostí se spoustou kolegů
  • Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
  • Firemní akciový program (Share Purchase Plan) – možnost nákupu zaměstnaneckých akcií
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick-days
  • 30 dní plně hrazené krátkodobé nemoci
  • Stravenky v hodnotě 105 CZK za odpracovaný den (stravenkovou kartu máme od společnosti SODEXO)
  • 10 800 CZK ročně v rámci Benefit Plus programu
  • Bonus za doporučení nových kolegů 30 000 CZK
  • Bezúroční půjčka pro zaměstnance
  • Multisport karta
  • Očkování proti chřipce
  • Participace na různých sportovních událostech jako Král Šumavy, Pražský Maraton,…
  • Member Assistance Program – možnost využití služeb odborníků při zdravotních, pracovních nebo jiných životných potížích
  • A mnoho dalších!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 5
Termín pro odpověď do 30.04.2024
Termín nástupu 01.05.2024