Business Analytik a Solution Architect - Finance

Pro našeho klienta hledáme posily v podobě Business Analytika a Solution Architecta, které budou hrát klíčovou roli v řízení a zastřešení oblasti business analýzy a architektury po celou dobu životního cyklu projektu pro oblast internetového bankovnictví, produktového katalogu a payments.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
180 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pro našeho klienta, finanční instituci, hledáme posily na pozici Solution Architect a Business Analytik na projekt, který aktuálně podléhá NDA. V kostce bude řešit v rámci oblasti integrace:

  1. náhrada core banking
  2. produktový katalog
  3. payments

Projekt se aktuálně rozjíždí, takže můžete být součástí zajímavého projektu od samého začátku!

Nástup - možný ihned

Docházka - 60% onsite alokace je nutná

Jazyky - komunikativní znalost AJ

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior

Pozice

Analytik Architekt

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 180 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha - Stodůlky