Senior Business Analytik - Finance

Pro našeho klienta hledáme posilu v podobě senior Business Analytika, která bude hrát klíčovou roli v řízení a zastřešení oblasti business analýzy po celou dobu životního cyklu projektu pro oblast účetnictví, daní, reportingu a vybraných HR procesů.

Úroveň
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co tě v roli BA čeká?

  • příprava a vedení workshopů s business vlastníky a implementačním partnerem ve všech fázích projektu (FIT GAP analýza, solution design, implementace, UAT)
  • průběžná údržba procesních flow, procesních map a business požadavků v aplikacích, jako jsou JIRA, EA (Enterprise Architect) a SAP Solution Manager (ALM)
  • zajištění korektního průběhu životního cyklu projektu asouvisející dokumentace
  • tvorba business částí zadání pro případné Change Requesty, které vzniknou během průběhu projektu
  • tvorba dopadových analýz týkajících se zákaznického vývoje ve srovnání se standardní funkcionalitou SAP S/4 HANA
  • příprava, komunikování změn a zajištění adopce businessem v to-be procesech
  • komunikace s uživateli, systémovými analytiky, architektyatd.
  • spolupráce na přípravě a údržbě harmonogramu projektu
  • monitoring rizik
  • příprava reportingu ve všech fázích projektu

Co u tebe hledáme?

  • minimálně 5 let praktických zkušeností v oblasti business/ procesní analýzy s důrazem na Finance (přijaté a vydané faktury, hlavní kniha, majetek, dohadné položky apod.)
  • zkušenost s prací v nástrojích v JIRA, EA
  • analytické myšlení, cit pro detail a strukturovanost, preciznost
  • komunikační dovednosti pro efektivní komunikaci se zúčastněnými stranami, jasné vyjádření myšlenek a schopnost naslouchat ostatním
  • zkušenost s přípravou a vedením workshopů s větším počtem účastníků
  • dovednost v plánování a řízení času
  • znalost SAP S/4 HANA výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Analytik Analytik

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Místo pracoviště Praha 4