Přátelský IT Infrastructure Administrator

Hledáme vstřícného chytrého a bystrého infrastrukturního administrátora na správu a rozvoj moderních cca 15cti infrastruktur v exotických destinacích od Keni a Tanzanie přes Jamajku, Sri Lanku, Afghánistán až po Omán nebo Lotyšsko. Chceme abys zapadl do středně velkého (7) spolupracujícího týmu umístěného v Praze, který musíš svými schopnostmi posílit.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Technologie, se kterými si u nás tykáme

  • Microsoft Windows Server Platform
  • VMware vSphere, vSAN, SRM
  • UTM Firewall – nejčastěji SonicWall nebo FortiGate
  • Routing a switching networking – nejraději Dell EMC S a N Series
  • TCP/IP, AD, GPO, DNS, DHCP, SSL Certifikáty, WSUS, Syslog, NTP, SMTP
  • Microsoft SQL server
  • Web Application Firewall
  • Dell EMC data storages – nejčastěji Compellent nebo MD/ME
  • Brocade Fiber Channel
  • Dell EMC PowerEdge servery
  • Backup and Recovery – nejčastěji Veeam nebo Backup Exec
  • Nagios/Icinga
  • Microsoft IIS
  • Kibana a ElasticSearch

Pokud jsi si alespoň u půlky řekl „jo to umím“ a u druhé „to se musím přes noc přeci naučit“ tak jsi ten pravý :-)

Jak si to u nás pojistit

  • Nebojíš se občas napsat script v powershellu nebo makro ve Visual Basicu nebo jiném prostředí
  • Rád se spolupodílíš na robustní, vysoce dostupné infrastruktuře
  • Nejsou ti cizí bezpečnostní principy nebo podstata organizace IT práce aka ITIL/Cobit
  • Rád zvažuješ, jak konfiguraci zdokonalit a ulehčit si práci
  • Rád si o své práci děláš poznámky a umíš je prezentovat v organizované formě
  • Domluvíš se anglicky (i písemně) a zavolat kolegovi v Keni nebo na Dell support ti nedělá žádný problém
  • Oceníš čas od času jet na zahraniční pracovní cestu (párkrát do roka)

Proč to všechno děláme?

Naše firma vyvíjí celý SW ekosystém pro kreditní byra, pomáhá je provozovat nebo je přímo provozuje především v rozvojových zemích světa. Aby aplikace dobře šlapala musí mít pod sebou bezchybnou infrastrukturu. Ačkoliv děláme velké věci ve finančním světě, naše infrastruktury se obvykle vměstnají do jednoho racku. Kdyby šlo do tuhého, tak záložní datové centrum pro každé byro bývají samozřejmostí.

Potřebuješ o pozici vědět ještě víc?

Zkus oficiální popis, abys věděl, že nejsme žádná „garážovka“. https://cee.creditinfo.com/

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Admin aplikačních serverů

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Home office, Flexible hours, 5 weeks holiday, 3 Sick days, Cafeteria system, Meal tickets, Multisport card, Pension or life insurance contribution, Beverages in the workplace, Regular breakfasts, Employee events (yes, we also can't wait for the pandemic to be behind us!)

Proč si vybrat tuto nabídku

Co ti můžeme nabídnout a slíbit Práci ve vyladěném týmů profesionálů, kde každý je přínosem Vysoký stupeň důvěry, práci pro zajímavé klienty v ještě zajímavějších lokalitách Stabilní práci v mezinárodní a multikulturní společnosti Možnost rozhodovat a podílet se na rozhodnutích, jak budeme infrastruktury stavět a následně se o ně starat (technologické i procesní hledisko) Dělat správné věci správně Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, občerstvení na pracovišti, stravenky, notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely, firemní snídaně, týmové a firemní události, moderní kanceláře 3 minuty od metra B (Křižíkova)

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 8
Termín pro odpověď do 03.01.2022