Industrial IT engineer - trainee

Homeoffice Freelancer
INFA Partner s.r.o. Plzeň Navrhni si plat
Jsme INFA Partner ("datová rafinérie") spolupracující s předními bankami, telco společnostmi a výrobními podniky. Pomáháme našim klientům přetvářet surová data v prakticky využitelné informace. Pro klienta z oblasti automotive z plzeňského kraje hledáme juniorního specialistu na pozici Industrial IT engineer.

Popis pracovní pozice

  • Spolupráce na vývoji a implementaci provozních konceptů pro IT systémy ve výrobním prostředí (SCADA, MES, SAP)
  • Implementace zavádění současných a nových softwarových aplikací do produkčního prostředí
  • Budování a správa síťové infrastruktury
  • Správa databází
  • Nezávislé zpracování požadavků

 Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti informačních technologií, elektrotechniky
  • Zkušenosti v IT z výrobního prostředí výhodou (SAP, MES, SCADA)

Technické dovednosti

  • Dobrá znalost SQL a virtualizačních prostředí (VMware)
  • C++ , C#, .NET, PHP
  • RestAPI
  • Visual Basic, VB script
  • Lua script
  • Linux/Crone script
  • Správa automatického zálohování PLC
  • QR/datamatrix code
  • OPC  UA protokol - ideálně
  • CAN a FlexRay protokoly – ideálně

Ostatní dovednosti:

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • Schopnost pracovat samostatně, schopnost komunikovat a pracovat v týmu
  • Pečlivost, spolehlivost

Co je potřeba

SQL

Výhodou

• OPC UA protokol - ideálně • CAN a FlexRay protokoly – ideálně

Softskills

Spolehlivost
pečlivost
Práce v týmu
Komunikativnost
  • Úroveň
    Junior
  • Praxe
    1 rok
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice

Proč si vybrat tuto nabídku?

Jsme spolehlivým partnerem nabízející dlouhodobou spolupráci na zajímavých projektech.

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Plzeň
  • Termín nástupu
    01.02.2022