Go, Go, Go!

Přestal jsi na chvíli sledovat seriály na Netflixu nebo HBO Go a jdeš omrknout pracovní inzeráty? A co kdybys na takové streamovací službě pracoval?

Úroveň
  • Junior
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Pozice
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Nata
  • Praha stověžatá

Popis pozice

Netflix ani HBO ti nenabídnu. Sorry, úvod inzerátu byl možná trochu zavádějící.

Nabídnu ti ale Showmax. Dle mého název firmy zní ještě líp než dva předchozí. Hledají talentované i začínající Golang developery, což na tom českým rybníčku není úplně tak běžná technologie, že?

Jak jsem naznačila, budeš makat na streamovacích aplikacích. Kolem toho se točí celý business Showmaxu.

Nemusíš být Golang expert, ale věz, že bez něj to v Showmaxu nepůjde. Můžeš se ho ale učit za pochodu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

GO developer

Základní dovednosti

Linux Programming language English

Výhodou

Golang Ruby Docker Postgres Prometheus Loki Grafana AWS

Softskills

Nejsi mimoň

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Já bych řekla, že jsou super.

  • Dovča 25 dní (jestli ti tohle připadá málo, tak to abys začal makat jako freelancer spíš)
  • 5 sick days (5 kocovin ošetřeno, cajk)
  • nějaký ty finanční bonusy
  • equipment dle tvého uvážení
  • stravenky, multisportka, svačinky atd.

Prostě všechno, co ti může velká firma nabídnout. A to se vždycky hodí.

Proč si vybrat tuto nabídku

Kdo by nechtěl pracovat na něčem, co denně zpříjemňuje životy miliónům lidí? Minimálně já ti budu vděčná, že se díky tobě můžu dívat na Dr. Pola.

Informace o pozici

Mzda 90 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha stověžatá
Termín nástupu 01.09.2022