PHP Developer

Skupina FACTCOOL je síť mezinárodních internetových obchodů s oblečením, obuví, módními a sportovními doplňky. Naším cílem do roku 2020 je vybudovat významný online obchod s oblečením a obuví, s působením v 25-30 krajinách a milióny spokojených zákazníků.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Factcool byl založen v roce 2015. Sídlíme v Trenčíně, ale v Praze máme již rostoucí IT tým, který vede Jan Klat, jehož úkolem je celý pražský tým postavit a rozjet. Jsme skvěle se rozvíjející a stabilní startup se slovenským investorem v zádech.

Do začátku máme uzavřenou kancelář v úplně novém HubHubu v centru Prahy, nedaleko metra Můstek.  Zároveň hledáme vlastní prostory, které si přizpůsobíme našim potřebám.

O čem bude tvoje práce?

            Dev stack: Symfony 4, PHP 7.2, MySQL (MariaDB), ElasticSearch, Git, Redis

Aktuálně se finišuje přepis z Opencart do Symfony 4 včetně redesignu, píšeme čitelný kód a co jde se snažíme automatizovat, čeká nás ale ještě kus práce.

Zpracováváme také obrovské množství dat od našich dodavatelů (a to v různé kvalitě).

Dále se pak aktuálně řeší napojení na MS Dynamics nebo propojení s novým automatizovaným skladem (100 000m2)

Jak platíme?
Plat si navrhuje každý člen týmu sám, záleží na tom jak sami sebe ceníte. Na dobrých lidech rozhodně nešetříme. HW dle výběru.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

PHP developer GO developer

Jazyky

Česky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Benefity jako budget na vzdělávání, teambuildingy a kafe jsou pro nás základem. Další benefity budeme navrhovat podle toho, jaké skutečné potřeby bude náš Pražský tým mít. Někdy jsou dobrá sluchátka více než zaprášený fotbálek v rohu místnosti

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha