Android Developer Praha

Hledáme šikovné Android Developery, kteří aktuálně hledají nové uplatnění a nebojí se výzev! Baví Tě platformy jako Kotlin/Java, Firebase, Retrofit, Butterknife, MVVM, LiveData, Room, RxJava, Lombok? Tak se nám ozvi, rádi Ti povíme víc a blíže osvětlíme možnou spolupráci. Spolupráce na HPP / remote s občasnými meetingy v Praze.

  • HPP
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Jaké máme očekávání?

  • znalost JAVA/Kotlin
  • znalost práce s Google Play
  • znalost GIT
  • schopnost práce samostatně / remote, vyčlenit si priority, kooperace s týmem
  • Schopnost práce v českém / slovenském jazyce

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Kotlin developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co můžeme nabídnout?

  • Dlouhodobou spolupráci na zajímavých projektech / aplikacích pro Android
  • Mzdu až 7.000 / den
  • Zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha