Junior/Middle Android Developer

Nabízíme příležitost stát se součástí našeho mladého a perspektivního týmu a to na pozici Junior/Middle Android Developer. Eternal, s.r.o. je neustále se rozvíjející firma figurující na trhu mobilních a webových aplikací již 10 let. Máme za sebou řadu významných projektů, jejichž cílem je především každodenní usnadňování života a podpora byznysu.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co bude tvým úkolem?

podílet se na vývoji Android aplikací, pro naše externí klienty i na našich interních projektech – naše mobilní aplikace jsou vysoce hodnocené, u některých projektů mají až stovky tisíc uživatelů a jsou denně používané
komunikovat se zkušenými vývojáři, předávat si know-how při řešení algoritmických problémů
možnost podílet se na celém cyklu vývoje, od počátečního návrhu až po finální publikaci

Co od tebe očekáváme?

proaktivitu a kreativitu – vítáme neotřelé nápady
komunikativnost – nebát se ozvat je základ každé dobře fungující týmové spolupráce
zkušenosti s programováním pro Android, alespoň 1 rok nebo alespoň jeden ukončený projekt
máš ucelený přehled o vývoji pro danou platformu, od konceptu přes testování až po samotné nasazení aplikace
znalost programování v jazyce Kotlin
SDK platformy pro Android jsou pro tebe otevřenou knihou
máš rámcovou představu o jiných často používaných technologiích a knihovnách třetích stran
angličtinu alespoň na úrovni čtení technické dokumentace

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Kotlin developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

příjemné pracovní prostředí a práci v mladém a kreativním týmu – v centru Českých Budějovic

podpora home-office, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání, nepeněžní plnění
mzdu, se kterou budeš určitě spokojený
účast na odborných konferencích (každoročně se například účastníme mezinárodní konference mDevCamp)
notebook a pracovní telefon i pro soukromé použití                                                                                                                         ● maximální podporu tvých nových kolegů
 pravidelné firemní akce

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Krajinská 17, České Budějovice 370 01