Obchodní zástupce - IT / Junior Account ManagerMarketing

Baví Tě svět IT a hledáš obchodní pozici, kde se dostaneš k zajímavým IT řešením, jako jsou HR portál, e-shopy či webové prezentace? Jsme moderní IT technologická firma a naše škála klientů je velmi široká. Tvým úkolem bude nejen rozvoj dlouhodobého vztahu s klienty, ale hlavně identifikování obchodní příležitosti a prodej všech řešení z naší dílny Sprinxu. Jsme fajn parta kolegů, kteří mezi sebou rádi sdílí nejen pracovní zkušenosti, ale také se pobavíme mimo firmu třeba na společných výletech.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

  • z našich leadů vytvářet obchodní případy (akvizice) na jednáních, ať už telefonických či osobních, identifikovat potřeby stávajících či budoucích zákazníků budeš spolupracovat s týmem zkušených kolegů na návrhu IT řešení naši zákazníci jsou pro nás důležití, a proto budeš nejen vztahy udržovat ale i je dále rozvíjet svým reprezentativním vystupováním každý den Tě čeká práce v našem Sprinx CRM a komunikace s marketingem či telesales nemine Tě občasná příprava podkladů a obchodních prezentací, nebo spolupráce na tvorbě kampaní.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Obchodník IT

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Nabízíme Ti zajímavou práci ve stabilní české společnosti
  • prostor pro seberealizaci a možnost odborného růstu v IT
  • tvé finanční ohodnocení se bude skládat z fixu, variabilní složky a motivačních provizích
  • v neposlední řadě tě u nás čeká super tým kolegů, se kterými je legrace, spousta firemních benefitů včetně občerstvení, nebo třeba možnost relaxu na naší terase

Proč si vybrat tuto nabídku

- máme zajímavé projekty pro prestižní společnosti - najdeš u nás spoustu chytrých hlav, od kterých se můžete hodně naučit - můžeš se u nás realizovat - necháme ti pro to dostatečný prostor - věci se u nás hýbou - pokud je potřeba rozhodnutí ze strany managementu, je to otázka hodin či dnů, ne měsíců - snažíme se, aby lidi dělali to, co je baví - nemáme rádi open space

Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Údolní 212/1, Praha 4, 14000