Finance Business Analyst

Globální tým našeho klienta implementuje nové systémy, procesy a struktury, které budou podporovat budoucí růst firmy. To přináší vzrušující příležitost pro nadšenou a dynamickou osobnost, která se touží učit a přinášet klíčová obchodní řešení a který se připojí k projektu Finanční Transformace.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jaký bude váš úkol?

  • Být hlavním kanálem pro sběr, řízení, analýzu a dokumentaci obchodních požadavků generovaných klíčovými zainteresovanými stranami v obchodě.
  • Analyzovat, dokumentovat a navrhovat řešení a zlepšení procesů pro rozsáhlé a/nebo složité oblasti podnikání.
  • Vytvářet uživatelské případy, procesní diagramy a další dokumenty k podpoře požadavků.
  • Pomáhat při přípravě návrhu řešení, testů přijetí systému a při předání podpory.
  • Podporovat vývojové sprinty - IT.
  • Shromažďovat, porozumět a přenášet obchodní požadavky projektu a komunikovat je se Solution Architekty, Vývojáři, Testery a IT podporou.
  • Úzce spolupracovat s týmy pro řešení a obchodními zainteresovanými stranami, a pokud je nutné, je přinést do pravidelného a úzkého kontaktu.
  • Získat a udržovat podrobné porozumění datového modelu podnikání, pracovních procesů a architektury klíčových aplikací.
  • Provádět analýzu hlavní příčiny problémů v podnikání.
  • Podporovat obchod při porozumění dopadům změn.
  • Budovat důvěryhodné vztahy s vedením, odborníky a třetími stranami na různých úrovních organizace.
  • Dokumentovat pracovní postupy a výsledky analýzy podnikání a získat schválení od obchodu na specifikace.
  • Plánovat a podporovat Funkční a Uživatelské Akceptační Testy, správu a schválení.
  • Zajišťovat spojení mezi zákazníkem, týmy pro řešení a třetími stranami ohledně funkčnosti softwaru po celém vývojovém cyklu.
  • Denní správa žádostí o změny v souvislosti s plány projektu/BAU za účelem dodržení dohodnutých termínů.

Co od vás očekáváme?

  • Zkušenost v oblasti Business Analýzy.
  • Zkušenost s prací na projektech v oblasti financí, ideálně s Microsoft Dynamics 365.
  • Schopnost řídit střední až velké projekty jako BA.
  • Schopnost sbírat a dokumentovat složité obchodní požadavky.
  • Schopnost porozumět obchodním procesům. Schopnost modelovat obchodní požadavky jako procesní toky (zkušenosti zejména s Visiem by byly výhodou).
  • Porozumění celému cyklu dodávky softwaru a řízení vztahů se zainteresovanými stranami.
  • Výhodou jsou relevantní profesionální kvalifikace od BCS.
  • Detailní porozumění metodikám vývoje softwaru a standardům nejlepší praxe v odvětví.
  • AJ na komunikační úrovni

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Procesní analytik

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Naše výhody:

  • Smlouva - nabízíme plat až 6 000 CZK / MD (v závislosti na zkušenostech).
  • Možnost full remote, ideálně ale s možností občasných návštěv kanceláře v Brně.
  • Nástup ASAP.
  • Velmi přátelské prostředí, spolupráce a vzájemná pomoc na všech projektech, denní komunikace.

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno
Termín nástupu 25.08.2023