Senior Business Analytik

Troufneš si na rozsáhlý implementační projekt nového ERP systému? V Qinshift do segmentu telekomunikací hledáme zkušeného analytika na zmapování procesů.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jaké znalosti a zkušenosti u nás zúročíš?

  • máš alespoň 5 zkušeností v business /procesní analýze, ideálně z implementačního projektu
  • neobejdeš se bez znalosti JIRA, Enterprise Architect
  • zkušenost se SAP Solution Manager (ALM) je nice to have
  • je ti přirozená komunikace se stakeholdery a dokážeš efektivně předávat informace
  • hodit se ti bude zkušenost s organizací a vedením workshopů s větším počtem účastníků
  • znalosti účetnictví, daňové problematiky a reportingou jsou velkou výhodou

Co tě v této roli čeká?

  • těšit se můžeš na velký projekt a dlouhodobou spolupráci
  • mezi tvoje činnosti bude patřit sběr a a analýza funkčních a nefunčních požadavků, tvorba Use Case
  • zapojíš se do výběru implementačního partnera
  • budeš organizacovat a vést worskhopy s business vlastníky a implementačními partnery ve všech fázích projektu (FIT GAP analýza, návrh řešení, implementace, testování)
  • součástí tvé role bude průběžná správa procesních flow, procesních map a business požadavků v aplikacích JIRA, Enterprise Architect a SAP Solution Manager (ALM)
  • ovládáš dobře češtinu nebo slovenštinu
  • projekt je 100% onsite

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Procesní analytik Analytik

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
  • Prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • U nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • Kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • Možnosti zdokonalit se v jazykových dovednostech, jsme významným celosvětovým hráčem
  • V Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
  • Nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí kanceláří v Praze na Palmovce nebo v Brně Slatině s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě možnost částečného home office, a další

Informace o pozici

Mzda 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha