IT INFRASTRUCTURE SPECIALIST

ITjobs Středočeský kraj 100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Do farmaceutické společnosti, která sídlí kousek za Říčanama, hledáme IT infrastrukturního administrátora se zkušenostmi s administrací Windows Server.

Do farmaceutické společnosti, která sídlí kousek za Říčanama, hledáme IT infrastrukturního administrátora se zkušenostmi s administrací Windows Server – Active Directory, DNS, Group Policy atd. Dále oceníme znalost konfigurace síťových prvků Cisco, Fortinet, administraci VMware vSphere či znalost nástroje Veeam Backup and Replication.

Můžeme nabídnout přátelský kolektiv mezinárodní společnosti a motivující finanční podmínky. Jedná se o americkou společnost a je nutné umět komunikovat v anglickém jazyce.

Náplň práce:

  • administrace serverů (infrastrukturních i aplikačních na platformě Windows Server)
  • správa virtualizačního prostředí VMware vSphere
  • správa a rozvoj datových center
  • zálohování dat a správa DRP (Disaster Recovery Plan)
  • konfigurace síťových prvků – switche, firewally, WiFi
  • spolupráce se zahraničními kolegy z USA na zavádění nových technologií a aplikací
  • podpora a školení uživatelů

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené a 3 sick days
  • zvýhodněné firemní stravování
  • firemní vzdělávání
  • fyzioterapii a firemní tělocvičnu
  • multisport kartu
  • příspěvek na dopravu
  • a mnoho dalšího

Smlouva na hlavní pracovní poměr.

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis a řekneme si více.

Co je potřeba

  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Nabízíme

  • Plat
    80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Místo pracoviště
    Středočeský kraj