Senior Network Administrator

Hledáme Senior Network Administratora, který se chce stát klíčovým hráčem v našem týmu. Pokud síťová administrativa a práce s moderními technologiemi jsou vaší vášní, pokračujte v čtení, třeba hledáme právě vás!

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co vás denně čeká (pracovní náplň):

  • Zajišťování provozu i rozvoje síťového Data Center (DC) a Enterprise infrastruktury.
  • Spolupráce s týmy administrátorů různých specializací a hledání nových řešení.
  • Provozování široké škály služeb napříč celým produktovým portfoliem společnosti, včetně multicastu.
  • Držení pohotovosti po zapracování se s kolegy.

S jakými technologiemi pracujeme:

  • Práce s širokou škálou technologií, včetně pokročilé správy LAN/WAN/SEC/WLAN.
  • Práce s technologiemi CISCO/JUNIPER a nově i PaloAlto, spolu s síťovou administrativou a dokumentací sítě/služeb/projektů.

Co budete potřebovat za znalosti/dovednosti:

  • Zkušenosti na pozici administrátora/ky sítě, ideálně v prostředí DC/ISP/Enterprise.
  • Znalost na úrovni CCNP, IPv4/IPv6, praktická znalost OSPF, BGP, IPSec, VPN, VRF, ACL, anycast, multicast, troubleshooting, atd.
  • Konfigurační dovednost s CLI na HW platformách.
  • Znalost Linux (automatizace, <x>sh / perl / python).
  • Zkušenost s automatizací na všech úrovních (implementation / maintenance / monitoring).
  • Technická znalost angličtiny.

Nehledáme Supermana, výčet uvedených témat pouze naznačuje rozsah našich aktivit, pokud máte zkušenosti s některými technologiemi nebo nabízíte i jiné dovednosti, neváhejte nás oslovit.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Sítě provoz Sítě provoz

Základní dovednosti

CCNP OSPF BGP IPSec VPN VRF ACL

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Na co se můžete těšit:

  • Na formality si nepotrpíme, všichni si tady tykáme a nenosíme žádný dress code. Navíc jsme dog-friendly office.
  • Pružnou pracovní dobu (začátek a konec necháme na vás) včetně možnosti home office.
  • Možnost využít až 6 týdnů volna (5 týdnů dovolené + až 5 free days).
  • Řadu zajímavých benefitů jako Cafeterie, ovocné dny nebo fitko přímo na centrále. Podporujeme rodiny a máme Lunchbox, Rohlík point a další.

Info o týmu:

  • Pracujeme v menších týmech (cca po 5)

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha nebo Brno