DevOps specialista

Pro našeho klienta – významnou FMCG společnost – hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

  • Denní agenda spojená s podporou nerušeného běhu a monitoringu veřejných aplikací, databází (DevOps principy), jejich komponent v kontejnerizovaném prostředí
  • Nasazování pomocí CI/CD integračních kanálů a managementu jejich prostředí
  • Správa middleware nutného k běhu aplikací
  • QA dodaných prostředí z provozního a kapacitního pohledu
  • Vývoj nových provozních konfigurací, jejich správa a verzování
  • Tvorba dokumentace a konfigurace komponent IS v Jira/Confluence/Git
  • Analýza, řešení požadavku na úrovni L2 / L3
  • Koordinace s L3 interní a externí podporou
  • Spolupráce s IT vlastníky aplikací a aplikačních rámců a podpora release managmentu
  • Koordinace s poskytovateli a konzumenty služeb dockerizovaných aplikací
  • Tvorba zadání a přispívání do backlogu vývoje
  • Spolupráce s interním / externím vývojem a podporou infrastruktury (ve spolupráci s dalšími odděleními)
  • Podpora cloudových technologií pro aplikační správu

Kvalifikační požadavky:

  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Znalost a orientace v rámci provozu aplikací a DB v unixovém prostředí
  • Zkušenost s kontejnerizací a managmentem kontejnerizovaných aplikací
  • Schopnost porozumět, vytvářet technické a funkční specifikace a udržovat průběžnou dokumentaci
  • Organizovanost a pečlivost
  • Angličtina na odborné úrovni

Výhodou:

  • znalost ITIL4 a Agile

znalost Kubernetes /AKS orchestrace aplikací a správy Container registry

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Specialista DevOps

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • garantovaný 13. měsíční příjem
  • smlouva na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní globální společnosti
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • zaměstnanecké slevy
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby, home office
  • zvýhodněné volání pro přátele a rodinné příslušníky

Informace o pozici

Mzda 65 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Praha 9
Termín pro odpověď do 07.07.2023
Termín nástupu 07.07.2023