DevOps (Junior)

Pro naši malou agenturu plnou mladých, dynamických lidí, které baví vyvíjet software hledáme Juniora na DevOps, který nám pomůže se technologicky posunout ještě o úroveň výš, jelikož se stále chceme zlepšovat. Zajímáme se o inovativní technologie, abychom zajistili co největší uživatelský komfort jak firmám, tak jednotlivcům. Co děláme? - Webové aplikace(SPA, PWA), mobilní aplikace(React Native, Kotlin), Informační systémy a IoT.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
Úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
24 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme spolehlivého, pracovitého, ale také pohodového kolegu/kolegyni se smyslem pro humor, který/á se rád věnuje IT.

Požadujeme znalost Linuxu a Bashe.

Dovednosti výhodou jsou seřazené dle priority(první je pro nás nejprioritnější).

Náplní práce nového kolegy/ně bude:

  • Starost o naše vývojová prostředí běžících na Dockeru
  • Řešení našich CI/CD procesů
  • Starost o produkční infrastrukturu na AWS našich klientů
  • Konfiguraci nových služeb

Nového kolegu rádi zaučíme do všech zmíněných složek náplní práce.

Do budoucna nabízíme rozšířit časovou dotaci pozice na Full-Time.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior

Pozice

Specialista DevOps AWS admin

Základní dovednosti

Linux Bash

Výhodou

Docker AWS nginX Traefik Terraform/Jiné IaC Python Gitlab CI OpenVPN Unifi/Mikrotik Azure Grafana/Prometheus Typescript Freeipa/Keycloak SSO/Oauth Odoo

Softskills

Týmový hráč Samostatnost Inovativnost Analýza problémů Preciznost Zodpovědnost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Flexibilní pracovní doba
  • Snack Bar s chlazenými nápoji a kávou
  • Účasti na konferencích
  • Teambuildingy
  • Získání nových znalostí a zkušeností
  • Osobní ohodnocení vyplácíme i v kryptoměnách
  • Možnost spolupráce na závěrečných pracích
  • Herna v kanceláři(Šipky, Kulečník, Ping Pong)
  • 10% pracovního času dáváme na rozšiřování znalostí
  • Při nastoupení u nás přidělujeme na první týdny kolegu(buddyho), který pomáhá se začátky ve firmě jak po obecné, tak po technologické stránce

Proč si vybrat tuto nabídku

Pracujeme v útulné kanceláři v Praze s dobrou dostupností MHD a možností parkování u kanceláře. Jsme mladý kolektiv, kterému nechybí smysl pro humor a na nic si nehrajeme. Potrpíme si na osobní přístup a pravidelně se se všemi zaměstnanci scházíme a diskutujeme o úspěších firmy.

Informace o pozici

Mzda 24 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Žitomírská 599/38, Praha 10