Specialista cloudových služeb CRM

Homeoffice HPP
Česká pošta, s. p. Praha, nebo Vítkov Navrhni si plat
Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Náplň práce:

  • Zajištění podpory a rozvoje cloudových služeb SAP CRM
  • Analýza požadavků zadavatele
  • Řešení požadavků změnou nastavení (customizací), příp. zákaznickým vývojem
  • Řešení integrace na
    • on-premise systémy SAP ERP, BW, příp. jiné
    • cloudové systémy SAP
    • non SAP systémy ČP, příp. mimo ČP
  • Řešení incidentů SAP v češtině i angličtině
  • Vedení dokumentace k provedenému vývoji

Požadujeme:

  • Min SŠ, optimálně VŠ
  • Praxe v SAP min 5 let
  • Praxe s cloudovými technologiemi vítána
  • Angličtina slovem i písmem

Co je potřeba

  • Úroveň
    Medior
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice

Jaké jsou benefity?

• Odpočinek je důležitý – u nás máte týden dovolené navíc.
• Stravenky, které z velké části platíme my.
• MultiSport kartu za zvýhodněných podmínek.
• Myslíme i na vaši rodinu, proto se můžete těšit na možnost odpočinku v našich rekreačních zařízeních či vám dáme příspěvek na dětský tábor pro vaše ratolesti.

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Místo pracoviště
    Praha, nebo Vítkov
  • Termín nástupu
    01.08.2022