Test analytik/vývojář automatizovaných testů

Jsi člověk, který má rád rozmanitost, napíšeš si testovací scénáře i skripty a zároveň ti nedělá problém se podílet i na samotném testování? Tak čti dál!

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

CO BUDEŠ V NOTIXU DĚLAT?

  • Provádět test analýzu a navrhovat testovací scénáře.
  • Identifikovat možná rizika, odhadovat pracnost.
  • Spolupracovat na vytváření nových testů.
  • Připomínkovat funkční dokumentaci z pohledu testů.
  • Pokud bude potřeba, vyhrneš rukávy a budeš i manuálně testovat.
  • Připravovat testovací data.
  • Poctivě psát výsledky testů do Jira (Zephyr).
  • Vybírat vhodné testy a navrhovat jejich automatizaci.
  • Automatizovat vybrané testy psaním testovacích skriptů v Seleniu nebo Postmanovi.

CO BYCHOM U TEBE RÁDI VIDĚLI?

  • Zkušenosti s psaním testovacích scénářů ideálně 2 roky.
  • Nástroje JIRA a Confluence ti nedělají problém.
  • Orientaci v testovací metodice (UseCase, Test requirement, testovací scénáře, E2E proces,..).
  • Zkušenosti s připomínkováním IT analýzy z pohledu testů.
  •  Zkušenosti s automatizovanými testy.
  • Znalost Soap UI/Postman, Selenium značka ideál!
  • Bezchybnost:)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

Automatizované testování Automatizované testování

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4