Senior Test analytik (Payments)

Hledáme externího Senior Test analytika pro klienta, který patří mezi top české bankovní instituce. Hledáme někoho do týmu Payments - oblast zahraniční platební styk (ZPS).

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co Vás v této roli čeká?

  • Práce a testy v aplikacích.
  • Integrační testování.
  • Test exekucí i analýza.

Co bychom u Vás uvítali?

  • Nutná samostatnost, proaktivita a rychlé učení.
  • Dlouhodobá zkušenost s test exekucí i analýzou, ideálně v oblasti zahraničního platebního styku (SWIFT, ISO).
  • Zkušenosti s aplikacemi DION, Starbank, Symbols výhodou.
  • Znalost XML a SQL.
  • Zkušenost s automatizací (Robot Framework).
  • Angličtina na úrovni čtení dokumentace a zadávání defektů.
  • Zkušenost s Putty, Linux výhodou.

Co by Vás mohlo ještě zajímat?

  • Místo výkonu práce se nachází v Praze.
  • Forma spolupráce: IČO
  • Rozsah spolupráce: Full-time,
  • HO 2:3 – nejlépe ÚT, ČT onsite (dá se domluvit)
  • Délka alokace: Dlouhodobá spolupráce
  • Možný nástup: ASAP

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Test analytik Automatizované testování

Základní dovednosti

SQL XML Robot Framework Test analáza a exekuce

Výhodou

DION Starbank Symbols SWIFT ISO Putty Linux

Softskills

Angličtina

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Proč si vybrat tuto nabídku

S našimi IT odborníky udržujeme dlouhodobé partnerství a tím si s nimi budujeme úzký pracovní vztah, který vede k vysoce kvalitní spolupráci. Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce i vztahů i na straně klienta.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha