MEDIOR TEST ANALYTIK - DAILY BANKING

Hledáme externího Medior Test Analytika pro klienta, který patří mezi top české bankovní instituce. Budete se podílet na správě a rozvoji projektu Daily Banking.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co bychom u Vás uvítali?

  • Zkušenost s test exekucí i analýzou
  • Znalost základní orientace v bankovních produktech
  • SQL – úroveň na bázi psaní selektů, joiny, jednoduchý update – znalost sql developera (SW)
  • SOAPUI nebo POSTMAN – vložení wsdl nebo message jejich spuštění, drobné úpravy parametrů dle předlohy
  • Automatizace výhodou- ideálně Robot Framework
  • Znalost JIRA + addon xRay – slouží pro tvorbu test casů
  • Znalost Confluence (na úrovni psaní/čtení/vyhledávání návodů)
  • Požadovaná úroveň angličtiny – čtení dokumentace

Co by Vás mohlo ještě zajímat?

  • Místo výkonu práce se nachází v Praze.
  • Forma spolupráce: IČO
  • Rozsah spolupráce: Full-time
  • Délka alokace: 6 měsíců s pravděpodobností prodloužením
  • Možný nástup: ASAP, 3 dny onsite – ÚT, ST, ČT, 2 dny možné Home office – PO, PA
  • Počet kol výběrového řízení: 2

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Test analytik Automatizované testování

Základní dovednosti

Postman SQL ROBOT FRAMEWORK JIRA CONFLUENCE

Výhodou

Banking

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Proč si vybrat tuto nabídku

S našimi IT odborníky udržujeme dlouhodobé partnerství a tím si s nimi budujeme úzký pracovní vztah, který vede k vysoce kvalitní spolupráci. Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce i vztahů i na straně klienta.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha