System engineer (Linuxák)

Máš chuť se stát součástí rozsáhlého IT v bankovním sektoru, poznat a naučit se procesy? Přidej se do týmu zkušených a pohodových lidí, objev kouzlo zákulisních firemních procesů.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

KOHO HLEDÁME?

  • Kolegu, který bude pracovat společně s týmem, přebírat vstupy, předávat výstupy a spravovat a podporovat linuxové servery.
  • Člověka, který bude mít na starost monitoring systémů, analýzu a optimalizaci serverového prostředí.
  • Někoho, kto má chuť se učit se od seniornějších kolegů.

CO BYCHOM U TEBE RÁDI VIDĚLI?

  • Linux (RHEL), Windows Server (víš, co je to příkazový řádek apod:-)).
  • Základy databází (Oracle či PostgreSQL).
  • Skriptování, které ti zjednoduší život.
  • Aplikační servery (Oracle Weblogic, JBoss, …),nebo bys o nich měl aspoň slyšet.
  • Základy testování aplikací.

NA CO SE MŮŽEŠ V NOTIXU TĚŠIT?

  • Na super kolegy.
  • Na možnost realizovat svoje nápady.
  • Na práci, o které rozhodně nemůžeme říct, že by to byla rutina.
  • Na březnové firemní Alpy a další stmelovačky.
  • Na nekorporátní prostředí.

A my se těšíme na TEBE!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Unix/Linux admin

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4
Termín nástupu 11.08.2022