Linux Administrátor

Jsme česká technologická společnost vyvíjející vlastní řešení připojení dopravních prostředků k internetu a palubní portály. Naše projekty jsou primárně za hranicemi naší země. Naši zákazníci jsou vlakoví a autobusoví výrobci a dopravci, začínáme objevovat lodní dopravu nebo autonomní vozidla. Naše řešení je tvořeno centrální administrací běžící v cloudu, SW pro ovládání a řízení konektivity, palubním portálem na serverech, které jsou v dopravních prostředcích.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
110 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Mezi tvoje činnosti bude patřit péče o všechny naše projekty, up-grady knihoven, pečlivé nastavení monitoringu, automatizace procesů, úzká spolupráce s vývojovým týmem a jeho podpora. Trochu toho DevOpsu. Hledáme hlavně parťáka, který už tuto práci zná, rád by se dále rozvíjel a pomohl nám zlepšit a zjednodušit naši práci.

Máme kód rozdělený po jednotlivých, nezávislých službách. Nastavené GitLab CI pro přípravu Docker images, Infrastrukturu postavenou nad Kubernetes a Ansible, sběr a analýzu logů postavenou nad ELK stackem, vývojářské prostředí v Dockeru a kolegy, kteří pomohou při řešení problémů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Unix/Linux admin

Základní dovednosti

Linux distribuce (Ubuntu Debian CentOS ) Ansible základní znalost virtualizace - WMware Docker KVM základní znalost HA principů

Výhodou

Python 3 Kubernetes Incinga Prometheus Elastic beats Telegraf administrace databází

Softskills

přátelská povaha radost z jednoduchých a účinných řešení týmový duch

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

-  5 týdnů dovolené, sick days,

- firemní tarif/telefon, notebook,

- časová flexibilita a možnost HO,

- práce na HPP/IČ,

-káva, čaj a ovocné svačiny na pracovišti,

- možnost využití relaxační zóny v budově,

- jídelna a kavárna přímo v budově včetně Billy nebo Rossmanna,

- sdílené parkování v budově,

- skvělá dostupnost - přímo na metru, tram i busu,

- možnost vycestovat k našemu zákazníkovi.

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 110 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 6