Hledá se ostřílený UX/UI Designer

"I ten nejlepší program na světě je zbytečný, když nevíte, jak ho používat." Pokud souhlasíš s názorem našeho kolegy z oddělení Design Office, přivítáme Tě s otevřenou náručí. Náš software používají nejúspěšnější hráči na trhu. Svůj byznys s ním rozvíjejí 3D tiskárny Prusa Research, profesionální péče o zuby a tělo Profimed, nebo třeba výrobce kvalitního müsli Mixit. Ti všichni potřebují, aby jim komplexní ERP systém šel přesně do ruky. A právě to bude Tvůj úkol.

Úroveň
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Proč k nám:

  • Staneš se klíčovou osobou, která dokáže propojit svět vývojářů a uživatelů. Patří k nim mimo jiné také rostlinná kosmetika Yves Rocher, Lékarna.cz nebo klavíry Petrof.
  • Budeš součástí profesionálně řízeného týmu. Hodnoty, vztahy, strategie, produktivita a pracovní prostředí jsou pro nás důležité – i proto jsme získali ocenění Czech Best Managed Companies od společnosti Deloitte.
  • Bude Tě to bavit – s naším softwarem si pohraješ tak, aby se posunul co nejblíž k zákazníkům.
  • Dozvíš se výsledek své práce – návrhy otestuješ s koncovými uživateli a zapracuješ do nich jejich zpětnou vazbu.
  • Čeká Tě přátelské prostředí a skvělí kolegové, se kterými můžeš každý týden vyrazit běhat, v pauzách si zahrát fotbálek nebo se účastnit vzdělávacích workshopů. A taky u nás vždycky zaparkuješ, pohodlně k nám dojedeš na kole nebo na koloběžce.

Které z Tvých zkušeností a talentů jsou pro nás nejdůležitější:

  • Nadšení a chuť tvořit krásné a užitečné aplikace.
  • Zkušenost s designem aplikací pro desktop, web, tablet a mobil.
  • Znalost postupů od schémat, wireframes a prototypů až po perfect pixels.
  • Schopnost spolupracovat s kodéry a sledovat design i při vývoji včetně technického povědomí, co se s ním děje potom, až ho odevzdáš.
  • Výhodou jsou zkušenosti s CX, designem webů a tvorbou ikon a ilustrací do aplikací.
  • Vnímavost k potřebám uživatelů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

UX designer UI designer

Základní dovednosti

figma adobe XD UX UI design wireframe prototyping

Výhodou

CX web design

Softskills

Vnímavost k potřebám uživatelů.

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Benefit+
  • Vzdělávací portál ABRA2Grow
  • Spolupráce s vědci z prestižních institucí
  • Přednášky a workshopy vedené zajímavými osobnostmi.
  • Firemní spoření s výhodným úrokem
  • Služební auto budete moct využívat i k soukromým účelům.
  • Notebook, telefon s výhodným tarifem i pro soukromé účely
  • Firemní akce
  • Kanceláře u metra Luka, kde vždy zaparkujete
  • Home-office dle potřeby
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené

Proč si vybrat tuto nabídku

Na co se dalšího se můžeš těšit: Porosteš spolu s námi: máme vlastní vzdělávací portál ABRA2Grow, firemní knihovnu s aktuálními tituly ze světa IT nebo osobního rozvoje. Ve firmě pořádáme přednášky a workshopy s inspirativními osobnostmi. Navštívili nás třeba vědci v oboru umělé inteligence Tomáš Mikolov a Jan Šedivý. Užiješ si super akce – motokáry, běžky, volejbal, lezení a spoustu dalšího. Přizpůsobujeme je tomu, co naše lidi baví. S nápadem můžeš přijít i Ty. Přispějeme Ti na zdravý oběd přímo ve firmě. Tělo si můžeš protáhnout na fitness stezce. Nabízíme firemní spoření s výhodným úrokem. Firemní auto si můžeš půjčit i k osobním účelům.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 31.12.2024
Termín nástupu 01.03.2024