UI / UX Designer

Hledáme osobnost, která dokáže porozumět a vybalancovat potřeby zadavatele s potřebami uživatele – najít řešení vyhovující business požadavkům klienta a současně funkčním a emocionálním přáním jejich zákazníků a navrhnout přívětivé uživatelské rozhraní.

Úroveň
  • Medior
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co tě v této roli čeká?

  • budeš realizátorem designových řešení - ve tvé kompetenci bude analýza uživatelských požadavků s průzkumem skutečných potřeb koncových uživatelů, navržení konceptu řešení, včetně informační architektury designu
  • úzká spolupráce s developery, kde zúročíš svou znalost úskalí jejich práce a schopnost dohlížet na implementaci dle designových specifikací a správného zapracování design konceptu
  • efektivní komunikace syntézy výstupů výzkumu, designových konceptů a detailů designu ústně, vizuálně i v písemné formě směrem k zadavateli i realizátorům dodávky
  • tvorba wireframů, prototypů a dokumentace
  • tvorba storyboardů a formulace vize používání produktu
  • plánování, prioritizace a koordinace touchpointů

Jaké znalosti a zkušenosti u nás zúročíš?

  • dokázat navrhovat a obhájit u zadavatelů svá řešení pro produkty a služby, která budou funkční, smysluplná a řešící jejich problém a skutečné potřeby jejich koncových zákazníků
  • poznatky z oborů jako jsou grafický design, sociologie, psychologie, informatika, průmyslový design atd.
  • schopnost flexibilně participovat v multidisciplinárním teamu, tvořeném dalšími designery, project managery, business analytiky a developery, testery
  • praxi s nástroji pro návrh rozhraní (Figma)
  • orientaci v možnostech a limitech moderních webových technologií, jako jsou HTML, CSS, JavaScript a nativních iOS/Android aplikací
  • neobejdeš se bez perfektní češtiny a výborné angličtiny
  • v této roli zúročíš své ambice se stále učit a sledovat trendy, samostatnost a spolehlivost, smysl pro detail a potřebu dotahovat věci do konce

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

UX designer Grafik

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
  • Prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • U nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • Kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • Možnosti zdokonalit se v jazykových dovednostech, jsme významným celosvětovým hráčem
  • V Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
  • Nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí kanceláří v Praze na Palmovce s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě možnost částečného home office, a další

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 4