Frontend developer/ka s grafickým cítěním

Chceš si vyzkoušet nejnovější technologie? Baví tě tvorba webů a aplikací? Pak hledáme právě TEBE.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Koho hledáme

  • Frontend developera/developerku na úrovni Middle nebo Senior s grafickým cítěním, co umí skvěle nakódovat web včetně responzivu. Orientuje se bez problémů v kódu i v projektu.
  • Důležitá je chuť se učit a posouvat se do vyšších levelů. Co neumíš tě rádi přiučíme.

  • Hlavně príma kolegu/kolegyni, co zapadne do party.

  • Zodpovědného člena týmu – zodpovědnost u nás není prázdná fráze.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior

Pozice

Web/kodér

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme

  • Bezstresové prostředí, jako fakt!
  • Zajímavé projekty, na kterých se naučíš spoustu nových věcí.
  • Pravidelné vzdělávání – máme výukové pátky, kde si předáváme názory a zkušenosti na konkrétních projektech. Rádi tě pošleme na školení, workshop.
  • Kurzy AJ s rodilým mluvčím.
  • A samozřejmě slušné $$$ – odvíjet se budou od tvého skillu.

Náš DevStack

HTML5, CSS, Vue.Js, Docker, Rancher, GitLab, a další...

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Kvestorská 5, Praha 4