Product Developer

Víš, jak to funguje ve světě online reklamy a chceš se v něm pohybovat? Zkratky jako HTML, CSS nebo JS ti nejsou cizí? Nedělá ti problém práce v Chrome DevTools? Tak čti dál, možná hledáme právě tebe!

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Především hledáme někoho, koho baví psát kód a následně testovat jeho funkčnost. Někoho, kdo bude objevovat a testovat nové technologie, kódovat zcela nové formáty a společně s námi tak tvořit jedinečný produkt naší firmy. Tvoříme často zcela unikátní formáty, jejichž vizuál i chování budeš moci ovlivnit i ty – dáme prostor tvé kódovací kreativitě. Pokud ti nedělá problém studium technické dokumentace moderních technologií v angličtině - sbíráš u nás body navíc. U nás budeš mimo jiné pracovat s různými reklamními systémy, a také v našem vlastním AdServeru, který je implementovaný na stránkách našich klientů.

A nudit se tu určitě nebudeš – jelikož se pohybujeme v dynamickém online prostředí, tasky jsou poměrně pestré. Těšit se můžeš na kolektiv zkušených kolegů a týmových hráčů, kteří tě v tom nikdy nenechají a ochotně se vším pomohou.

Co od tebe očekáváme?

  • Pokročilou znalost HTML, CSS a JS
  • Schopnost hledat nové cesty a navrhovat řešení
  • Perfektní psanou a mluvenou češtinu
  • Znalost angličtiny (především pro studium technické dokumentace)
  • Zkušenosti s  řízením projektů výhodou
  • Zkušenosti z online prostředí velkou výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Javascript developer Web/kodér

Základní dovednosti

Pokročilou znalost HTML CSS a javascript

Výhodou

zkušenost s projekty online marketing

Softskills

Schopnost hledat nové cesty a navrhovat řešení

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ti nabízíme?

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Neformální pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pracovní notebook
  • Příspěvek na jazykovou výuku a různá odborná školení
  • Sick-days, možnost občasného home-office
  • Práci na dobře dostupné adrese: Praha 5 - Anděl
  • Spolupráci na vývoji unikátních produktů pro český i zahraniční trh

PS1: Máme Xbox a skvělý kávovar!

PS2: Máš nějaké ukázky své práce? Webové stránky, vlastní kódy nebo cokoliv dalšího? Určitě se nám s tím pochlub!

Umíš si sám sebe u nás představit? Stav se u nás na kafe a my ti ukážeme, jak to u nás chodí. Třeba si tu rovnou vybereš svůj stůl. :)

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 5