Developer se zápalem pro AR/VR

Pod záštitou mezinárodní evropské výzkumné organizace rozjíždíme B2B projekt na vývoj aplikací pro AR/VR. Jde o implementaci aplikací pro holografické headsety. Základními stavebními kameny vyvíjených technologií jsou obory jako je 3D vizualizace, orientace v 3D prostoru, rozpoznávání obrazu, machine learning a Artificial Intelligence (AI). Velká část projektu má výzkumný charakter, protože vyvíjíme celosvětově unikátní řešení – proto je to ideální práce pro zvídavé vývoj

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme zkušené vývojáře

  • Stavíme řešení, které bude mít dvě vývojové větve:
  • Prezentace technologických postupů (například oprava motoru) technikovi pomocí brýlí s rozšířenou realitou.
  • Nástroje pro přípravu dat, která pokryjí workflow, 2D, 3D model zařízení (motoru), způsob prezentace dat a interakční model s prezentovanou informací.
  • Hledáme zkušené vývojáře desktopových aplikací v C#. Aplikace bude sloužit jako nástroj pro přípravu dat pro prezentaci pomocí AR. Jedná se o 2D i 3D data pocházející z CAD nástrojů.

Co je pro nás důležité?

  • Seniorní zkušenosti s implementací desktopových aplikací v C# a C++.
  • Schopnost komunikace v mezinárodním týmu (v anglickém a českém jazyce).
  • Znalost design patterns, unit test, CI.
  • Rutinní používání systémů pro správu verzí (SVN, Git, …)
  • Znalosti CAD datových formátů jsou výhodou.
  • Orientace v některých klíčových oborech (3D vizualizace, orientace v 3D prostoru, rozpoznávání obrazu, machine learning a AI) je výhodou.
  • Vnitřní motivace studovat výše zmíněné obory podmínkou - hledáme jen zvídavce a nadšence.

Na oplátku nabízíme...

  • Pružnou pracovní dobu a kreativní atmosféru.
  • Práci v mladém a neformálním kolektivu.
  • Každodenní kontakt s nejmodernějšími technologiemi a na projektech, o kterých jste doposud možná jenom četli.
  • Vlastní rozvoj, zábavu, odpovědnost i peníze.
  • Notebook a služební telefon.

Prosím zašlete nám své CV a motivační dopis. Zasláním svého životopisu, dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer BPM developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Nehrajeme si na formální benefity. Pro nás je nejdůležitější, že máme zajímavou práci, která nás baví, že nás nikdo zbytečně neprudí a neomezuje tak v pracovním rozletu. Zajímá nás, jak sehnat to NEJ technické vybavení a zajistit vymazlené podmínky k pracovnímu životu - stravenky proto opravdu neřešíme...

Odmeňujeme se především finančně a to za úspěšné milníky projektů nebo jejich dokončení. Výsledek práce - to je to, co nás zajímá!

Proč si vybrat tuto nabídku

Protože máme pružnou pracovní dobu a kreativní atmosféru a mimo to jsme neformální kolektiv. Jsme v každodenní kontaktu s nejmodernějšími technologiemi a děláme na projektech, o kterých jiní doposud možná jenom četli. U nás je jistota vlastního rozvoje, zábavy, odpovědnosti i peněz.

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Vyskočilova 1326/5, Praha 4