J2EE developer

Hledáme parťáka, který zná Javu nejenom z učebnic a chce se podílet na vývoji produktu CLUBSPIRE, který denně pomáhá tisícům lidí.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Hledáme člověka, kterému se bude líbit v menší firmě, kde si všichni tykají a bez dlouhého přemlouvání spolu chodí na pivo nebo do posilovny. Nemusíš být senior, ale o to větší nadšení učit se a makat na sobě od tebe čekáme. K ruce navíc budeš mít zkušené kolegy. A co že bude tvým denním chlebem?

CLUBSPIRE je komplexní software spravující veškeré aktivity nejenom ve sportovních a relaxačních centrech. Je efektivní a spolehlivý. Doufáme, že tohle máte společné! :) Denně sí díky němu tisíce lidí zarezervují lekci ve fitku nebo snadno zaplatí všechny svoje aktivity například v hotelu. Je to robustní rezervační systém zahrnující velké množství modulů. Naši klienti si tak mohou vybrat přesně ty funkce, které se hodí do jejich centra nebo i restaurace, hotelu...

Než si ale přineseš bačkory, sluchátka a hrnek na kafe, potřebujeme vědět, že máš:

- zkušenosti s objektovým vývojem JAVA EE
- zkušenost s prací s frameworkem (Spring, Hibernate, Spring MVC, Apache Struts, Swing…)
- zkušenosti s psaním SQL dotazů

Ano, ano a zase ano? Tak to už je poloviční ano i za nás! Neváhej a pošli nám svoje portfolio, ať se máme na pohovoru o čem bavit.

Co ještě by ti mohlo pomoct, ale není nutná podmínka?

- znalost webových služeb (SOAP, REST)
- znalost UML
- front-end (HTML, CSS, JavaScript, Ajax)
- znalost Linux a Windows na administrátorské úrovni
- znalost ladících a měřících nástrojů (např. jMeter)
- znalost nějakého testovacího frameworku (jUnit)
- orientace v HW a sítích

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Java developer Java developer

Základní dovednosti

objektový vývoj Java EE Spring Hibernate Spring MVC Apache Struts Swing SQL

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Nabízíme ti práci ve firmě, kde se klade důraz na kvalitu, refaktoruje se a testuje. Máš skvělou možnost podílet se na dlouhodobých projektech, které mají smysl a zlepšují či usnadňují lidem život.

A co dalšího tě u nás čeká?

  • volná pracovní doba, placené přesčasy, možnost home-office
  • dostaneš samozřejmě i zaplaceno, nicméně by tě mohlo zajímat, že u nás budeš mít i bonusy za úspěšně dokončené projekty a odměny za inovace
  • budeš součástí firmy, kde si všichni tykají a nikdo si na nic nehraje (když teda zrovna proti sobě nehrajeme stolní fotbálek)
  • pravidelný sponzoring účasti týmu na vývojářských konferencích
  • dog-friendly office
  • kafe z brněnské pražírny
  • sport ve vybraných centrech zdarma – abys neřekl, že pořád jen sedíš u monitoru

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno