Back-end Developer

Friendly Studio Praha 3 50 000 Kč / měsíc
Termín pro odpověď do 01.05.2019
Do mladého týmu Friendly Studia hledáme zkušeného back-end developera pro tvorbu pokročilých webových aplikací, který nebere projekty na lehkou váhu. Rádi se nad problémy zamýšlíme a to samé očekáváme i od tebe. Jsme malý tým a proto může každý stát za zlepšením našeho workflow.

Nástup: Dohodou

Forma: Práce na plný úvazek, nebo part-time, v našem zbrusu novém officu na Proseku

Náplň práce:

  • tvorba a rozvoj moderních webových aplikací (portály, eshopy, firemní prezentace, intranety…)
  • důraz na kvalitu a uživatelskou přívětivost vytvářených aplikací
  • úzká spolupráce s týmem frontendistů

Co od tebe očekáváme:

  • objektové programování v PHP 7
  • vynikající znalost back-endových frameworků (Nette/Laravel)
  • znalost MVC principů
  • databázový návrh, pokročilé SQL a zkušenost s ORM
  • pokročilá znalost verzovacího systému git
  • znalost HTML a šablonovacích systémů (Latte, Blade)

Jaké jsou u nás benefity?

  • zbrusu nový office v Praze na Proseku
  • flexibilní pracovní dobu
  • různorodá a zajímavá práce pro české i mezinárodní klienty
  • možnost profesního růstu
  • benefity jako kredity na Uber, Multisport karta, vzdělávání formou kurzů a školení
  • nekonečný refreshment v podobě ledového pití, ovoce a snídaní
  • pravidelné firemní akce a aktivity

Hledáme

PHP
Nette framework
JavaScript
MySQL
Česky - domluvit se
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert

Nabízíme

  • Plat
    30 000 - 50 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Homeoffice
    Možný
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Další informace o pozici

  • Interní označení pozice
  • Typ smlouvy
    Jiný typ (IČO, DPP, DPČ a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek Částečný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Praha 3
  • Termín pro odpověď do
    01.05.2019
  • Termín nástupu
    01.05.2019