JavaScript Developer

Homeoffice HPP Freelancer
T-MAPY spol. s r.o. Hradec Králové
Rozšiřujeme svůj tým pro nové významné projekty a hledáme spolupracovníky na pozici JavaScript Developer. Pokud chcete budovat svou kariéru, zlepšit svoje odborné znalosti a významně se podílet na zajímavých a náročných projektech, zašlete nám vaše CV. Pozice je vhodná pro absolventy, kterým nechybí nadšení a mají zkušenosti se zajímavým projektem (i školním), i pro zkušenější vývojáře. Těšíme se na spolupráci!

Náplň práce

  • Frontend vývoj nejen webových mapových aplikací v 5 - 6 členném týmu
  • Při práci s námi narazíte na tyto technologie: JavaScript, TypeScript, React, HTML5 API

Ukázka aplikací, které tvoříme

Očekáváme

  • Vývojáře se zkušeností s vývojem webových aplikací, s inovativním myšlením a otevřeným přístupem k novým technologiím.
  • Zájem a nadšení pro webové technologie.

Hledáme

Česky - domluvit se
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Junior
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert
Vzdělání
Vzdělání
VŠ student

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek Částečný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Hradec Králové
  • Termín nástupu
    01.11.2019