C++ programátor: práce, která má samé plusy

Pojď pracovat do oblasti, ve které se nachází nejvíc elektronických zařízení na světě. Vyvíjet payment systémy a terminálové aplikace. A proč pracovat právě u nás? No přece proto, že toto zaměstnání nabízí samá pozitiva. No řekni, kdo by nechtěl mít práci, která jej naučí spoustu nových věcí, ocení jeho profesní talent a ještě nabídne pohodové bezstresové prostředí? Jsme Sense4Code a jak už vyplývá z našeho názvu, dbáme na čistotu kódu (ale jinak jsme v pohodě :)

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme šikovného parťáka, kterého bychom mohli pustit k:

  • vývoji software pro platební terminály
  • bankovnímu zabezpečení aplikací

Pro to, aby mu šla práce pěkně od ruky, se mu bude hodit:

  • znalost programování v C++
  • povědomí o Embedded zařízeních. Není podmínkou, spíše výhodou - můžeme doučit.
  • znalost síťových komunikací a  šifrovacích principů.
  • povaha pohodáře, který si v případě potřeby neváhá zjistit potřebné informace
  • vzdělání (vysokoškolské, středoškolské….na tituly nehrajeme :)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

C developer

Základní dovednosti

c++

Výhodou

Embedded

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Tohoto talentovaného člověka rádi odměníme například:

  • motivujícím pracovním prostředím, štědře podporujícím jeho talenty
  • pohodovou atmosférou, kde přísná hierarchie a pedantství nemají místo. U nás jsou výsledky mnohem důležitější, než vykázaný čas.
  • s tím jde ruku v ruce i flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice.
  • 4 týdny dovolené a sick days
  • občerstvením na pracovišti
  • příležitostí neustále se rozvíjet díky vzdělávání, které rádi proplatíme
  • možností poznat kolegy na společných akcích a teambuildingu
  • pokud v našem výčtu benefitů nenajde ten pravý, můžeme se pobavit i o nějakém individuálním, který mu bude sedět přímo na míru

Proč si vybrat tuto nabídku

Nabízíme pohodovou atmosféru, kde jsou výsledky mnohem důležitější, než vykázaný čas. Dáme Ti příležitost k růstu a pustíme k práci na zajímavých projektech.

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Sense4code s.r.o.